Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem nagy szégyen...

Szerintetek nem nagy szégyen hogy egy ilyen ember nyerte meg a Valóvilágot mint Attila?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 08:09
1 2
 1/15 alkesz éva ***** válasza:
41%
Ez van sajnos.Csak gratulálni tudok azoknak akik egy ilyen "emberrel" tudnak azonosulni.
2012. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem. Miért lenne az? Nekem az lett volna a csalódás, ha Csabi nyerte volna. Semmittevéssel nem lehet 50 milliót nyerni, azért tenni is kell! Szerintem egy ilyen passzív játékos, mint a Csabi, nem nyerhette meg. És nem is nyerte meg ugyebár. A többség döntött, és Attilának adta a főnyereményt.
2012. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Az lett volna szégyen,ha egy olyan hülye gyerek nyerte volna meg,mint Csabi.

Az utolsó pár napban kibújt a szög a zsákból,úgy viselkedett,mint egy idióta,és csak kiderült,hogy végig ő taktikázott a legjobban,mert mint mondta,erre volt igény.

Pffff,van Isten,Attila érdemelte meg!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Na, már vártam, hogy megossza a gondolatait egy antiVV-s is! Nem maradhat el sosem :D
2012. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is rossz,hogy Attila nyert..hűű végig taktikázta a játékot azta :O mivel? próbált a Petivel jeleket rakosgatni és rosszindulatúan kiküldeni valakit? aki aztán mindig visszajött?

vagy játszani a nagy érzelemmentes férfit aki igazából pont az ellentéte?

vagy a játszás alatt azt kell érteni,hogy provokált embereket,hogy aztán veszekedjenek vele és adásban legyen?

vagy esetleg azt hogy kigúnyolt másokat és sértegette őket?

Hát igen,zajlott körülötte az élet,de nem mindegy hogy hogyan..

Csabinak kellett volna megnyernie!Ő nem veszekedett össze vissza,nem volt gonosz senkihez, mindig nyugodt és kedves volt.Egy életvidám srác:) És a piszkálódásokat is jól kezelte.

2012. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Én örültem, hogy Attila nyerte meg, én végig kedveltem őt. Pár hete nehéz helyzetben lettem volna, hogy az Attila-Csabi döntőn melyikük győzelmének örülnék jobban, de az elmúlt hetekben, hogy Csabi többet szerepelt, már nem is volt annyira szimpatikus, mint korábban...
2012. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
39%
Szerintem gáz, hogy ő nyerte meg...milyen érdekes, az utolsó hetekben milyen érzelmes emberré változott, addig meg egy antiszociális, mindenkibe belekötő személy volt. Tök gáz.
2012. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
attila tatikázott a legjobban...csabinak kellett volna nyerni..
2012. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én teljesen szimpatizálok Attilával. Szereti az állatokat, akkor már rossz ember nem lehet. Az meg, hogy sok embert osztott, nem bírt, megértem. Egy intelligens, nem egy műmájer okoskodó f*szkalap mint Alekosz volt. Teljesen megérdemelte. Igaz, hármojuk közül (Csaba, Seherezádé, Attila) nekem mindegy volt melyikük nyer, mert ők hárman voltak az elejétől szimpik. Az lett volna nagy szégyen, ha egy Kinga, Shadi, Fecó, Vera vagy Dya nyeri... Na az aztán nagybetűs szégyen lett volna. Ez, hogy Ati nyerte, teljesen jogos.
2012. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

EZ van, szemesnek áll a világ :)



A nézők (és ide írók) nagy része olyan szinten a hatása alá került, hogy itt a gyk-n olvasgatva a rajongói szavait ("jaj a drága attika olyan csodálatos ember") azt hiszem, néhányan maguk alá pisikéltek az izgalomtól hogy nyert.


Jól csinálta. Tudja, hogy kell átverni egy háromnegyed országot, olyannyira, hogy szerencsétlenek azt higgyék, ő a Mikulás, ő volt Jézus, és a Nap is az ő vala.gából süt reánk.


Nem kedvelem emberileg, de politikusnak kéne mennie, mert valamit nagyon tud a srác! A sok szerencsétlen azonosul vele, mert azt hiszik, mekkora haverok lennének az életben....holott ők is csak áldozatai lettek Attila " bádogember vagyok és a villa megtanított szeretni" című meséjének. Naivak vagytok, de legalább pénzt hoztok a csatornának :)

2012. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!