Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/607 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem elég sok itt a "szemét" ember! Arra nem gondoltok, hogy másnak tényleg nagy vágya, hogy színészkedhessen, vagy legalább egy lépést tegyen felé? Nem kellene elvenni a kedvet tőlük.

Ha annyira volt mindenki, akkor ne csak azt írjátok, hogy telefonáltak, bementem, és szerződést írok alá, hanem hogy hova mentél, kivel beszéltél!!, milyen épület, nem olyat, amit bárki leírhat. Ne nevettessétek ki magatokat, mert nem mindenki olyan bárgyú, hogy beszedi, hogy már írod alá a szerződést, miközben reklámozzák a válogatást tv-ben, újságokban! Olyan nincs, hogy titoktartási szerződést kellett aláírni! legalábbis nem arra, hogy hol voltál, mennyi időt, hány jelentkező volt, hanem a produkcióról nem lehet beszélni!

2012. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/607 anonim ***** válasza:
62%
felettem lévőnek igaza van :) ....
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/607 anonim ***** válasza:
62%

Sziasztok!

Én már írtam hogy felhívom őket, ezen a héten megpróbálom, és amint megtudok vmit szóról szóra leírom ide!

Akik írtatok mailt, válaszoltak rá?

2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/607 anonim ***** válasza:
62%
de amúgy több kérdés is van itt gyakorin és azt írják hogy a barátok közthöz hasonló lesz...
2012. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/607 anonim ***** válasza:
76%
nem válaszoltak
2012. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/607 anonim ***** válasza:
76%

Igen sok kérdés van itt, én si olvastam párat, és ténleg az írták.

Remélem azért válaszolnak majd!!

2012. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/607 anonim ***** válasza:
29%
sziasztok. ma is van casting talán 8tól. engem 2re hívtak be a nagytétényi út 29-be. majd írok, hogy mi volt, de az eddigiek szerint annyit tudok, hogy olyasmi sorozat mint a barátok közt....
2012. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/607 anonim ***** válasza:
80%
mikor jelentkeztél? minket miért nem hívnak? miért csinálják ezt ennyi emberrel? és ha pont mi lennénk a legjobbak? Vagy lehet hogy később hívnak? legalább e-mailt küldhetnének...... elhiszem hogy sokan vannak de olyan szomorú ez így :(
2012. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/607 anonim válasza:
67%

Sziasztok!

Én kb. két hete csütörtökön voltam a válogatáson az RTL székházba.Az aulába ült két ember egy asztalnál előttük rengeteg jelentkezési lap volt és kb. 50 ember volt még bent...de lehet kevesebb!A férjem vitt fel aki nem is jelentkezett de amikor megkérdezte jelentkezhet-e azt válaszolták igen töltse ki Ő is a papírt.Személyes adatokat kérdeztek, meg aláírtuk a titoktartási nyilatkozatot is. Aztán képet készítettek rólunk és vártunk . Kb. 2 óra múlva 8 ember bement egy szobába ez volt az első rosta...onnan 5 -en jutottunk tovább , de ezután mindenkit egyenként hallgattak meg.

Nekem azt mondták majd szólnak ha olyan karakter kell mint Én....lehet két nap de lehet két hét múlva. A férjemnek mást mondtak , de még neki sem szóltak vissza...röviden ennyi...

2012. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/607 anonim ***** válasza:
76%
sziasztok. én márciusban jelentkeztem 2.-án és mára hívtak be. ne aggódjatok. biztos értesítenek majd.
2012. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!