Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki Tobasa? Maricshuy a szerele...

Ki Tobasa? Maricshuy a szerelem diadala

Figyelt kérdés
Ki Tobasa ?? Bocsi nem tom , h kell írni a nevét :D Valami arról tudok , h annak az éget képű fiúnak az anya . Igaz ??? Volt egy részbe , hogy az éget képű fiú égette el Tobasa holtestét . De akkor mért égette volna el az anya holttestét ?? De az Eva a Tobasának a testvére . És az Eva az égett képű fiúnak a nagynénje . Most mi van ? :D

#Tobasa #Maricshuy
2012. nov. 4. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tomasa Hernández,ivjak.es,Maricruz Najera,jatzsa.

o,volt,Bernarda Montejo vda. de Iturbide,szolaja.

Ismertek,eymast,Victorival,me,amikor,ott,dolozott.Victoria,seiteni,akart,Tomasanak,,menjem,el,Bernardatol.

Ezt,amikor,Bernarda,metudta,arulasnak,velte,es,meolte.

Ekkor,jott,Fausto,éget képű fiú égette el Tomasa holtestét,bizonyitsa,mebizatosaat.

Semmi,kozuk,nem,volt,eymasoz.

Fausto,szuleit,Bernarda,olte,me(felyujtota,az,epulete)mert,a,ferfi,mecsalta.

Eva,égett képű fiúnak a nagynénje.

me.boszulni,akartak, felyujtota,az,epulete,es,bentetek.

Nayabol,enyi


Bocsi,iy,irtam,de,nem,mey,a,bilentyuzetem.

De,remelem,seitetem.

Kerdez,a,valamit,ertesz

2012. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor Tomasa nem Faustó anyja ??
2012. nov. 6. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
nem ,Fausto anyja meg halt a tuzbe amit Bernarda gyujtot.mert az Fausto.apja azt mondta.bernardanak h ot szereti es o az egyetlen de viszont bernadaba rájott hogy van baratnoje (vagy talan felesege nem tudom mar)ezert felgyujtota a házat csak Fausto menekult meg
2012. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!