Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ByeAlex fogja képviselni hazánkat az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Én nem értem hogy nyerhetett ő.....
2013. márc. 3. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%

Örülök, hogy eez az Alex gyerek megy ki.

Dallamos, fülbemászó a dala. Igaz, hogy egy párszor meg kell hallgatni, szokni kell (mint az összes nevező dalát).

Ő a példa, hogy a megaszaron meg a zixfaktoron kívül is van élet!

2013. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Örülök. Nem egy tucat dal. Ez pedig lényeges. Megmarad az emlékezetben a sok egymásra hasonló (és egyébként jó, vagy kiváló) popzene között. Arra készteti az embert, hogy újra meghallgassa.
2013. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Fel voltam háborodva, de rendkívül megosztó személyiség attól, hogy soknak nem tetszik, sokaknak igen, lehet, hogy többre fog menni az eurovizión, mint eddig bárki. Én nekem személy szerint nem az esetem, nagyon nem jön be ez a zene.:(
2013. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 MarinaMarina válasza:
42%
Mindenki értetlenkedik és fanyalog, de ez van. Ilyen az ízlése a magyar embernek. Eddig sem voltunk sikeresek ebben a versenyben, pedig voltak jó dalaink. Most meg aztán végképp az esélytelenek nyugalmával nézhetjük az Eurovíziót. A mi "énekesünk" jól prezentálja a verseny színvonalát és korrektségét (gondolok itt a szomszédos államok körbeszavazásaira).
2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Pont ez az! Hol korrekt az eurovízió napjainkban? Hol éri fel egy komoly verseny színvonalát? Évről évre olyanok vannak, hogy hajj.


Én amit komolyan veszek az az olimpia, ott nagyon ott vagyunk, meg nem ez az idióta körbeszavazósdi dönti el az eredményt.

2013. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Katasztrófa. Mármint, most komolyan. Ő képviseli Magyarországot? Ki ő? És hogy lehet jobb olyanoknál, pl. mint Keresztes Ildikó? Vicc az egész. Ezt gondolom 'Byealex'-ról.
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
szerintem jól odab*szott a stábnak; nagyon nyomatták a gigit meg a kállay-saunders andrást, és semmi bajom nincs velük, tényleg, de nehogymár egy külföldi vagy egy cigány képviselje magyarországot...
2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

#17 mennyire egyetértek az utolsó szavaiddal!


amúgy nekem az a véleményem, hogy szeretnék egy ilyen pasit, aki ilyet énekelne nekem.

2013. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
2006-ban a Lordi sem volt odavaló, mégis megnyerték.
2013. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Csézy - Szívverés nevű dala, amivel 2008-ban indultunk dettó ilyen tempójú volt, hasonló szöveg-mondanivalóval. A döntőbe sem jutottunk be...
2013. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!