Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy ByeAlex fogja képviselni hazánkat az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Én nem értem hogy nyerhetett ő.....
2013. márc. 3. 14:32
1 2 3
 21/25 Sziszi Anna ***** válasza:
79%
Szerintem tűrhetős.
2013. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Itt van az idei észt csapat :D méhecskemetál


http://www.youtube.com/watch?v=awD4njjIwA8


Így görcsöljünk mi is rajta :D



(sehogy)

2013. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én el tudom most őt képzelni "üdítő színfoltként" csütörtökön, ez után a sok tucatszám után. Erről beszéltem egyszer amúgy, hogy ezek a pörgősebb énekesnős popzenék nagyon fognak egymásra hasonlítani. Radics Gigi itt semennyire sem tűnne fel.

Nekem inkább most a különcebb dalok jönnek be, és az ötletes effektek.

2013. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs az eloadasaval.amugy meg az eurovizion voltak nala sokkal rosszabbak is(cikibbek) es eleg jo helyezest ertek el.nem mindenki ugy gondolkodik mint a magyarok
2013. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha mindenki úgy gondolkodok, hogy "szavazok erre a magyar csávóra, úgysem szavaz rá senki" akkor megnyeri.
2013. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!