Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az a színész, színésznő,...

Ki az a színész, színésznő, akit soha nem tudsz megszeretni, bármilyen sikeres filmjei is készülnek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 09:43
1 2
 1/17 AccountManagerkovács ***** válasza:

Cate Blanchett, Kate Winslet - őket elismerem a tehetségük miatt, de sem azok a filmek nem érdekelnek, amikben általában játszanak, sem mint nő nem tetszenek, ezért nem tudom megkedvelni őket.


Az a vörös a Bin Ladenes filmből - egyszerűen rondának találom és mindenhol őt mutogatják.


megan fox meg úgy általában az összes cicababa, akiket mindenki a világ legjobb nőinek tart a filmekből.


A sok hülyenevű sorozatsztár leányzó

2013. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 loupsolitaire ***** válasza:

Halle Berry - a Felhőatlaszt imádom, de valahogy nem szimpatikus az a nő.

Sandra Bullock, Julia Roberts - tudom, hogy klasszikusok, de nem. Inkább meg se nézem a filmet, ha szerepelnek benne.

Jennifer Aniston - csak.

Anne Hathaway - legyen bármennyire tehetséges, mutasson akárhogy bőrruciban, én akkor sem szeretem.

És hát igen, a Disney üdvöskéit sem kedvelem.

2013. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó színésznő, de engem nagyon idegesít Diane Keaton. Halle Berry-t én sem bírom. Színésznek nehezen nevezhető igazából, de Freddie Prinze Jr. számomra egy nagy nulla az egyetlen arckifejezésből álló repertoárjával. Ja, és Tobey Maguire-nek nem tudom megbocsájtani, hogy Pókembert játszott. :)
2013. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most biztos le fogtok hurrogni: Russell Crowe, Orlando Bloom, hiába szépfiúk, én nem szeretem őket.

Nők közül én sem bírom Jennifer Aniston-t, egyszerűen nem tudom miért. Talán csak egy másik magyar szinkronhang kellene neki, lehet hogy csak ez irritál.

2013. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Angelina Jolie

Keira Knightley

2013. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie. Egyszerűen irritál.
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Keira Knightley

Jennifer Anitson

2013. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Will Farell - mindenki oda van érte, mert humoros filmekben szerepel, de ha meglátom a képernyőn már rögtön ideges leszek...kinem állhatom

Julia Robert- idegesít ahogy mosolyog, eddig 1 filmjét nem tudtam végig nézni..

2013. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
halle berry! sztem egy filmjét se láttam:D
2013. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ben Affleck...utálom.annyira sz@r filmjei vannak.gyalázat az az ember...
2013. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!