Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen humoros angol (vagy...

Milyen humoros angol (vagy angol humorú) sorozatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Csengetett Mylord, Halló halló, Fekete Vipera, Dilizsaruk, ezeket láttam.

2013. márc. 25. 19:21
 1/7 Lolka&bolka válasza:

Waczak Szálló (Fawlty Towers).


Amennyire tudom, csak feliratos változata van, ami külön jó. És John Cleese fergeteges benne!

2013. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vexed:

Csak neten érhető el, de fent van feliratosan is. Angol sorozat, egy fura nyomozópárosról szól, akik egészen egyénileg oldják meg az ügyeiket. Pl: nem a hivatalban dolgoznak, hanem az azzal szemközt lévő bárban, mert "ott jobb a kávé". Rengeteg jó poén van benne, és igazi angol humor. Nem az az erőltetett amerikai.

Azt ajánlanám, nézd meg az első részt. Ha nem sírsz a röhögéstől az első fél órában, akkor ne folytasd, mert nem fog tetszeni. De mondom, szerintem frenetikus.

2013. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Megnézem őket!

2013. márc. 26. 10:42
 4/7 Márciuska ***** válasza:
A buszon (On the bus). De elég régi, kb. 60-as évek. Nem tudom, hol találod meg.
2013. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maryan válasza:
BBC Entertainment sorozatait ajánlanám. Ebből már ajánlottak mások is. Halló halló, A látszat kötelez, Fél lábbal a sírban, Az ükhadsereg, Öreg pasik, Ahogy múlik az idő... Vannak sorozatok, amelyek letölthetők pl Fekete vipera Waczak Szálló stb... Angol nyelven magyar felirattal nézheted így nyelvtanulásra is kiválóan alkalmas.
2013. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
így jártam anyátokkal
2013. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igenis, miniszter úr!

Igenis, miniszterelnök úr!

2015. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!