Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Youtube-ot/online videókat v....

Youtube-ot/online videókat v. filmeket néztek többször, vagy inkább tévét?

Figyelt kérdés

Szeretnék a témában írni egy esszét, ezért lenne szükségem a válaszaitokra. Kérlek írjátok oda a válaszaitok után a korotokat is.

Előre is köszönöm.



2013. ápr. 24. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Online. 23.
2013. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiírom lemezre a filmeket, és kizárólag azt nézem.

Tévét gyakorlatilag egyáltalán nem nézek.

45/F

2013. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Nem nézek tv-t, nincs is ilyen készülékem.

Youtube, illetve (természetesen legálisan beszerzett) filmek.

22

2013. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 FannaL ***** válasza:
100%
Online, a magyar szinkronozást nem szeretem így amit lehet azt magyar felirattal nézem. (Főleg angol szinkron alatt.)
2013. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokat nézek Youtube-ot is, de még többet sorozatozok. Azokat netről szedem le, angolul, mert úgy a jó, aztán streamelem tv-re.

TV-t csak nagyon keveset nézek, este Comedy Central-on egy Family Guy részt, meg ha fent vagyok addig akkor egy Simpsons szoktam csak nézni, vagyis inkább csak háttérzajak berakom.


18/F

2013. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FannaL ***** válasza:
4. vagyok 15 éves, bocsánat azt lehagytam..
2013. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)


Egyébként magamból kiindulva legelőször is azt írtam az hogy az online videók, a Youtube, stb. lassan de biztosan kiszorítja a tévénézést. Mostmár biztos vagyok benne hogy a feltevésem helyes volt, eddig egyöntetűek a válaszok.

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

2013. ápr. 26. 16:05
 8/13 anonim ***** válasza:

TV-zést inkább a Netflix meg Amazon fogja felváltani.

Mármint lehet, hogy Youtube elterjedtebb lesz, de Youtube-ra konkrét sorozatokat nem nagyon szoktak készíteni, ott inkább csak vlogok meg ilyen pár perces gagek vannak.

2013. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A youtubon is lehet filmeket és sorozatokat nézni, de az a szolgáltatás csak Amerikában, Kanadában, és Nagy-Britanniában érhető el. Persze ezeknek a tartalmaknak jó része már fizetős.
2013. ápr. 26. 22:09
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a "Netflix" így rákeresve viszont nagyon jól hangzik. Az Amazonról sem tudtam hogy kínál ilyesmit, köszönöm hogy megemlítetted őket :)
2013. ápr. 26. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!