Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ma néztem egy kis Hofi Gézát,...

Ma néztem egy kis Hofi Gézát, lenyűgöző volt ennek az embernek a humora, vajon lesz e még ilyen humorista Magyarországon, vagy marad nekünk Kiss Ádám?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Bödőcs Tibor az aki a legközelebb van hozzá de nemhinném hogy a közeljövőben lesz egy olyan humoristánk mint Hofi.

Akkor nem volt annyi humorista mint most, meg Hofi is nagy kivétel volt akit megtűrt a rendszer ma már nincsenek ilyen korlátozások meg régen ő beszélt mindenről ami történt az országban most meg bárki kiállhat és dumál amiről csak akar és vagy jó lesz vagy nem ha nem akkor megy máshova fellépni mert esetleg van állása vagy egy cége és nem ebből él.

2013. máj. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden elfogultság nélkül állítom (ha egyáltalán lehet elfogulatlannak lenni Hofival kapcsolatban), hogy ő egyszeri, és megismerhetetlen.

Lényegében azt művelte amit most Magyarországon Stand-up néven fut, csak akkor még a hírét sem hallottuk ennek a műfajnak.

2013. máj. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, ahogy nézem, itthon minden előadó színvonala egyre inkább csökken.

Bödőcs tényleg a jelenlegi talán legjobb, de ő sem egy Hofi.

2013. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok esély van rá. Az új világ nem szül olyan nagy egyéniségeket, mint régen.
2013. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi a baj Kiss Ádámmal nekem szinpatikus is meg jól is adja elő a sztorikat...őt, KAP-ot meg Hadhàzit kedvelem még
2014. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!