Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mivel győzhetném meg a nagyiká...

Mivel győzhetném meg a nagyikám, hogy nem érdemes részt venni a betelefonálós játékokban?

Figyelt kérdés
Az én drága nagyikám rákapott a telefonálgatós játékokra,én próbálom győzködni h.teljesen felesleges ezzel próbálkozni,meg mondom neki h. ezek mindenféle trükköket használnak az emberek hülyítésére,de ő azt mondja h.igenis van esélye, csak próbálkozni kell,mi baja lehet tőle...(hiába mondom h.sox 300 Ft+ ÁFA veszteség..légyszi írjatok ötleteket h.mivel győzhetném meg,tudom h.ez alapvetően az ő dolga, de szeretném ha nem lenne ennyire naiv...ha bárki tud 'leleplező' dolgokat,akár tapasztalatokat írni ezekről a műsorokról légyszi írja le...köszi előre is...
2008. jún. 27. 11:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Az én nagyikámnak is mániája volt a telefonos játék egészen addig, még nem érkezett egy magas telefonszámla. Ha nagyidnak is érkezik egy ilyen "szép" számla, többet biztos nem lesz kedve játszani.
2008. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

tiltasd le neki az emlet díjas számok hívását.

aztán ragd elé az utso kéthavi számlát és a nyereményeket. ha ezt a kettöt össze veti lehet elmegy a kedve töle.

2008. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Jött már a számla? Mert az enyém is akkor szokott le róla mikor meglátta mennyit kell fizetnie.
2008. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha nővérem néz ilyen műsort, áramszünetet csinálok. Kapcsold be a mosogatót, a mikrót, tv-t.Ez biztos kiüti. Addig amíg valaki megpróbálja visszakapcsolni, vedd rá a nagymamád, hogy inkább mutassa meg, hogy kell sütit készíteni. Egy próbát megér. :)
2008. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
93%
Szerintem nagyo egyszerű a mamika tulságosan unatkozik a rejtvényfejtés már nem az igazi nemfoglalkozik vele tulzottan senki nemjárkál el.. othon üldögél egész nap... nagyon egyszerű az egész programokat kell szervezni estleg egy kis séta amikor épp megy a tv-ben a hülyeség stb stb.. mert ők már sajna szenilisek akárki akármit mond... perszevannak kivételek és hiába mondod neki ugyis okosabbnak és bölcsebbnek hiszi magát... remélem meritesz valami ötletet a véleményemből... sok sikert ... ui.: amugy meg ha a nyugdija engedi... hagycsinájja:) neked is biztos van valami hülyeség amit csinálsz... ami szerinted igen is jó és más ugyse tudna lebeszélni róla... nemdebár? nah szia
2008. dec. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!