Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az rtl klub agyasai nem...

Az rtl klub agyasai nem félnek, hogy a vv6 egy óriási bukta lesz, mert az rtl 2-re tették?

Figyelt kérdés
nincs mindenkinek rtl 2-je!

2013. dec. 16. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem fordulj meg a lovon, és nézd egy másik szemüveggel a dolgot!


Nincs RTL 2-d? Nézni akarod a VV6-ot? Az egész országban(na jó, az alföldi tanyavilág egy-két falujában nem, de az ország túlnyomó részén,a döntő, sőt elsöprő többségű részén) egy kis szerelési munkával(max. 1-2 óra, meg néhány ezer forint) ki lehet alakítani hozzáférési pontot minden háztartásban.


Nézni akarod? Akkor fizess!

Ja, hogy nincs pénzed, akkor meg ne akard nézni!(Szerintem ezt most így gondolták...)


Mintha arról szólna a műsor, hogy egy tök átlagember hogyan szerezte az első milliárdját... Ha tudni akarod, fizess érte... Ha nézni akarod, fizess...

2013. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is azt hiszik, hogy ettől majd előfizetnek az emberek az rtl 2-re, de szerintem ez elég optimista elvárás tőlük.

Én szoktam nézni, ha van ilyen, mert szórakoztat, de fizetni biztos nem fogok érte külön.

2013. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem komoly összeget kellene fizetniük, egyszerűen fizikai rosszullét kerülget az ilyen műsorok hallatán is.
2013. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom. Szerintem bukta lesz. Az emberek többsége nem fog előfizetni egy ilyen ótvar tévéműsör kedvéért egy több ezer forintos TV előfizetésre.

Nekünk van RTL2 csatornánk ( UPC Direct ) de biztos hogy nem fogom nézni a VV6-ot.

Egyedül a Barátok Közt-öt szoktam fél szemmel követni a "híres" műsorok közül mivel már azt a kezdetektől fogva nézem és az még nem is tartozik az annyira szenny műsorokhoz.

2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Már maga a VV létrehozása orbitális baromság volt! Ki az az elvetemült, akinek az a legjobb szórakozása hétköznap esténként, hogy leülnek valamelyik Retek csatorna elé és azt nézik, hogy mások, hogy drogoznak, piálnak, cigiznek, sza*nak, káromkodnak és beszámíthatónak nem mondhatóan viselkednek. Ki az akinek ez a legjobb szórakozása, az totál bolond mondom előre?! Hiába van RTL2-m baromira nem fog érdekelni, én az összes ilyen műsort utálom, az összes ilyen Valóvilág, Barátok közt és Budapest Éjjel-Nappal nevű műsorszerű képződményeket! Basszus ez se értelmes, de inkább adjanak jósműsorok (akármilyen nagy átverés) és tv shopot!

Akinek ez a szórakozás, annak gratulálok! Beszámíthatóság 0% alatti!!!

Az ilyen műsorok kitalálóját bezáratnám örök életére. S még, hogy ennek volt állítólag pár éve 2,5 millás nézettsége?! (= 2,25x budapesti lakosság) Vagy blöff vagy tényleg az ország 1/4-ede hülye??


EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, AKINEK MÁS ÍRJA LE!! A negatív értékelésre nem vagyok kíváncsi, mert minden ép eszű ember tudja, hogy az ilyen VV-szerű műsorok a legnagyobb idiótaságai, ezek károsítják a legjobban az agyat!!!

2013. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Teljes mértékben egyetértek az előző válaszolóval.


Az RTL Klub-ot úgy ahogy van be kéne szüntetni mivel már rekord mennyiségű hulladék ömlik belőle.


A TV2 már egy fokkal normálisabb de ott is sok a szennyeződés ( Édes Élet, Családi titkok...stb ).

Ha befejeznék az RTL Klub másolását akkor már egész jó családi tévé csatorna lenne. Sok jó film szokott rajta menni.

2013. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell ilyen dolgon aggódni,kérdező:) Nem érdemes, fölösleges:)
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen tré cuccot akarok nézni,csak bekéredzkedek Kolompárékhoz.Még azok is színvonalasabb műsort adnak.
2013. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Bár csak az lenne.
2013. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekünk van RTL2-nk, de tutira nem fogom nézni. :P A meztelen nők, és az ordibáló idióták nem igazán érdekelnek. Én szeretem azt RTL műsorait (Igaz, az Éjjel-Nappal Budapest nem a szívem csücske...), de a VV-t kifejezetten utálom. Szóval, ennyit erről....

L/19

2014. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!