Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki nézi a Violetta sorozat...

Valaki nézi a Violetta sorozatot a Disney Channelen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Kik a kedvenceitek?Kedvenc dalaitok?Olvastátok/láttátok mi lesz a 2. évad végén?Engem picit elszomorított...
2014. jan. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én nézem! és óóóóó nagyon szeretem imáádom!! :D nekem Vilu León Maxi és Francesca a kedvencem :) a kedvenc dalom belőle a Voy por ti, Veo veo és a Los chicos bailan juntos somos mas a 2. évad végén nem tudom mi lesz sokat hallottam már róla de nincs egész ötletem valami hogy Thomas elmegy meg minden de nem tudom még nem tarok ott :)
2014. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is IMÁDOOM!!!<3 violeta 4ever :) de nem tudjátok, hogy lehet megnézni online magyarul a 2. évadot?
2014. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol?
2014. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis csak sokat hokizok rá főleg amikor a szoknya alá lehet látni :)
2016. jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!