Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az miért van h bizonyos...

SZeReNcS kérdése:

Az miért van h bizonyos intelligenciahányados felett az emberi agy számára elviselhetetlen a "Való Világ" című műsor?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon komoly problémám adódott az elmúlt nap! TV nézés közben véletlenül rákapcsoltam valami retekklub nevű csatornára ahol épp az előbb említett műsort sugározták. Nem néztem 5 percet se, de a következő tüneteket tapasztaltam magamon: fejfájás, hányinger, hányás, hasmenés és székrekedés egyszerre, hajhullás, belső vérzés, agysejtek fokozott elhalása. Még szerencse h a műsor utolsó 5percét láttam, így amint vége lett, sikerült kikapcsolnom a tv-t. Online felületen rákerestem a tünetekre és egyből kihozta h az aki egy lapát tehénszar felett köröző génmódosított bogár petéiből korcsan kifejlődő utódának nemi szervével épített szarpáncélján megbújó élősködő végbelénél kapaszkodó prokariótánál okosabb annak az agya felmondja a szolgálatot ha 8percnél többet lát ebből a "műsorból". Szerintem tömeges népirtásra készülnek a világ vezetői, és ezek már a kísérletezések. Ti mire tippeltek miért van ez?


Forrásmegjelölés:

*retekklub létezése: [link]

*szarpáncél létezése: [link]

*tömeges népirtás: [link]



2014. ápr. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
ne haragudj,de nem fogom végigolvasni viszont a véleményem hogy téged idézzélek:) "bizonyos intelligenciahányados felett az emberi agy számára" nem csak a Való Világ elviselhetetlen, hanem a tv-t is kidobod a francba ha egyáltalán van :)
2014. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez a Való Világ szidás meg utálkozás már elérte a szánalmas szintet. Ha nem tetszik, ne nézd. A szüleimnek 3-3 diplomája van és minden este megnézzük ezt a szenny műsort. A tesómnak nem sokára meg lesz az első diplomája és ha van ideje akkor mindig megnézi. Én holnap megyek nyelvvizsgázni és alig várom már, hogy este leülhessek a tv elé.
2014. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még a sötétnek tartott románok is jobban megérdemelnék a diplomát mint ti: [link]

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2014. ápr. 11. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Trollkodsz. Lol.
2014. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencs jó hely, dikk.
2014. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

1-2 reklámját, bemutatóját láttam, nem érdekel.

Valóvilág? Ezek mindig isznak, jobbnál jobb kajákat kapnak,

messze van ez a való világtól.

Dolgozzanak, esténként görnyedjenek a befizetetlen számlák felett, ne a szexen, cigin, pián járjon az eszük.

Való Világ? inkább Tahó világ.

De mindenki azt néz, amit szeret, kikapcsolja. Nem nézem, de nem ítélem el, akinek ez a műsor bejön.

Na és? Én meg nézem a Ridikült, meg a NaNááá műsort.

Az sem (mindig) a valóvilág.

2014. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!