Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Győzike most tényleg elválik...

Győzike most tényleg elválik bea asszonytól vagy csak a műsor kedvéért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 14:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak a műsor kedvéért.
2014. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mostanában senki nem foglalkozott velük, így megint ők a "sztárok"
2014. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az évek alatt volt már párszor ez a vezetőhír pletykalapok címlapján,hogy " Most tényleg válik Bea,és Győző". Azóta is együtt vannak,így én úgy gondolom ez is most csak a közönségnek szól.
2014. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a tvben minden csak kamuból történik
2014. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szívassatok már!!!!

Ezek még mindig képernyőn vannak???

2014. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hahahaha nem is gondoltam hogy ennyi idő alatt ennyi komment érkezik:D egyébként csak kérdeztem nem mint ha annyira érdekelne.. ugyhogy Édes Életbű ki..
2014. ápr. 15. 15:34
 7/8 anonim válasza:
100%
Joshi barat beszegetos musoraban volt egy interju Bea asszonnyal, ahol Bea egyertelmuen elmondta, hogy az egesz musor csak meg van rendezve.
2014. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ezt bea asszony nélkül is tudjuk hogy ezek megrendezett műsorok. Sőt, mi az ami nem megrendezett? Ezek a műsorok erről szólnak, hogy reality-nek beállított megrendezett műsorok.

Az Édes élet, a Győzike show, Éjjel nappal Budapest a stb.stb összes ilyen dolog egy filmsorozat ha úgy nézzük. Mint ha barátok köztöt néznéd. Csak itt kizárólag gagyi amatőr színészekkel.

2014. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!