Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto rajongók szerintetek...

Naruto rajongók szerintetek Kishimoto Masashi mester mivel fog előállni ha vége a Narutonak?

Figyelt kérdés
Lassan, de biztosan vége a mangának a harc nemsokára véget ér ezért biztos vagyok benne, hogy Kishimoto mester már egy ideje töri a fejét a továbbiakról. Az érdekelne leginkább, hogy szerintetek megint egy ilyen terjedelmű sorozatot fog alkotni? Tartani fog esetleg egy hosszabb szünetet ha vége a Narutonak? Úgyan ebben a műfajban fog tovább alkotni? Szerintetek? Egyéb észrevételek is érdekelnek AZONBAN csak értelmes válaszok kellenek!

2014. ápr. 27. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kettő -általam ismert- one shot-ja/egy részes manga. A Karakuri és a Mario. A Karakuriban kb. mindenki az Uchihákra hasonlít :D, de a Mariót szívesen olvastam volna hosszabb formában is, viszont azt tuti nem fogja folytatni, mert úgy lett vége,h öngyilkos lett a főszereplő :/
2014. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sorázsém válasza:
( Hmmm... egy újonnan elkezdett Slice of Life,RomCom, Hárem anime Masashi részéről... wow *-* ) :D Ha még a Naruto után is folytatni akarja, akkor elég nehéz lesz megütni az eredeti Naruto szintjét ( a sok filler mellett nagyon jó története volt - figyelte valaki? ), arról nem is beszélve, hogy belegondolni is durva, hogy milyen dolog elkötelezni magad 8-10 évre úgy, hogy egész évben, minden héten 35-40 órában mangát rajzolsz, a többi idődben meg a sztorin agyalsz. Na meg majdnem biztos, hogy a shounen, fantasy műfajban maradna. De ha folytatná, akkor is csak a hasonlítgatások mennének a Narutoval, ami meg plusz probléma - csinálj mást, ha tudsz. (Itt jön képbe az első mondat xD)
2014. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szerintem nem viszi tovább ha, igen akkor az elég gáz lenne mert a végét eléggé elkúrta és nehéz lenne már kijavítani ha, tovább folytatja az üti a bleach szintjét is XD. Aúgy további animéket mangákat viszont várok tőle
2014. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Narutot szerintem se fogja tovább vinni, de nagyon érdekel, hogy mihez fog kezdeni.
2014. ápr. 29. 19:36
 5/8 anonim válasza:
elég beteg már, szerintem visszavonul
2014. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégis, hogy érted azt, hogy beteg?
2014. ápr. 29. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos lesz még egy pár munkája de csak pár fejezetesek. Oda pl azt nyilatkozta egyszer h soha nem fog belekezdene egy hosszadalmasabb mangába.


Az előző pedig lehet h Oda-val keverte Kishit mert neki egy éve volt egy torok betegsége és akkor volt egy 3-4 hetes szünet. Azóta is szoktak lenni kimaradások de attól még ugyan úgy dolgozik.

2014. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy igazad van.
2014. máj. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!