Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem lett szörnyű a...

Csak szerintem lett szörnyű a Comedy Central műsorbeosztása? Régen egész jó műsorok mentek rajta, most meg egész nap "Jim szerint a világ", "Férjek gyöngye" és "Életem értelmei".

Figyelt kérdés

Ezt hogy engedheti meg magának?

Komolyan így is van nézettsége?



#műsor #Comedy Central #műsorbeosztás
2014. jún. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Amikor tavaly Magyarorszagon jartam, akkor is ugyan ez ment.
2014. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régóta ezek a műsorok dominálnak rajta.
2014. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 év alatt 1%-kal növekedett a nézettsége (2-ről 3%-ra) még ezzel a kínálattal is, igaz ezt az is okozhatta, hogy visszakerült a Digi kínálatába.


[link]

2014. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezért nem nézek tévét. Family Guy, American Dad!, Showder Klub, South Park meg Drawn Together (Firka Villa) van online is :D
2014. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
hát le lehet oltani de én nagyon szeretem az első kettőt :D
2014. júl. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, én is szeretem ezeket a műsorokat. Mármint, lehet, hogy van akinek nem tetszik, de hát "ízlések és pofonok". Nem várhatod, hogy ne játsszák ezeket, csak mert neked nem tetszik! Van, akinek meg igen!
2014. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Férjek gyöngyével mi a bajod? Amúgy a Jim szerint a világ s rossz... az Életem értelmei mondjuk elég béna.
2014. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!