Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki elmagyarázná, hogy...

Valaki elmagyarázná, hogy akkor most vége van a Naruto fináléjának?

Figyelt kérdés
Mert szerintem kicsit túl rövid volt a 690-dik fejezet. Ezzel vége a csatának?

2014. aug. 30. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És mi ezt mégis honnan tudjuk? Majd szerdán/csütörtökön meglátod.
2014. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy egy kicsit talán figyelnél akkor most tudnád a választ
2014. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én figyeltem csak olyan hírtelen lett vége. Legalább is szerintem.
2014. aug. 31. 21:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Még rohadtul nem ez a vége... Sasuke vs Naruto harc még hátra van. És ez biztos... én reménykedtem benne, hogy még a főbossok előtt lenyomják ezt és akkor nagyobb az esélye, hogy mind2en túlélik, de szerintem Hashirama szövege után így is mind2en meg fogják úszni.
2014. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs, mert ok, hogy lepecsételték Kaguyát, de mint láthattuk Madara teste ismét egyben van és még senki se vette észre, amennyi esze van neki megint elbújuk valahova és tervezget... Am jah én is várom már a Sasuke vs Narutot, és szerintem is benne lesz.
2014. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
elmeletileg meg kb 10 chapter lesz mert december elejen vege lesz az egesznek, ugyhogy szerintem mostmar lassan kezdodik a veg felvezetese, de en nemlatom az esejet a sasuke vs narutonak
2014. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az nagyon kevés lenne ezután a hosszú harc után.(Meg a hosszú sorozat után) Arról nem is beszélve, hogy Sasuke nem is használta mindkét rinneganját meg a yin erejét, csak a pecsételéshez. Persze lehet, hogy a Naruto vs Sasuke harcban használja majd, de szerintem abból a harcból mi nem fogunk semmit se látni egyszerűen csak összecsapnak és jön a 20 évvel későbbi jelenet. És még Naruto se mutatott meg mindent ráadásul még az emberiséget is ki kell szabadítani az álomvilágból. Ezenkívűl a szerelmi dolgokkal is csinálni kellene ezt azt és még sorolhatnám. Szóval nem tudom.
2014. szept. 2. 21:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2 chapterrel lezárják, aztán jön egy idő ugrás ...x évvel később, Kakashi lemond vagy valami ilyesmi és utána Naruto vs. Sasuke. Ezt biztos nem fogják kihagyni. így vagy úgy, de ez a harc nem marad ki.

Egyébként sem csak Kishitől függ a történet, hanem a kiadó is nagyon bele-bele szól, nekik meg az a lényeg, hogy minél többet le lehessen húzni róla.

2014. szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2014. szept. 3. 18:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha összejön egy Naruto vs Sasuke harc, akkor azzal fogja végleg gallyravágni a történetet a mangaka...

A "háború" ezen része már arról szólt, Naruto és Sasuke összefogva harcolnak és mentenek meg mindenkit. Ha ezután egymésnak esnének, akkor egyik sem érdemelné meg,h hokage legyen, mert a hokage feladata a védelemzés és nem pedig egy cím feletti harc...

2014. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!