Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azokhoz, akik szeretik a...

Azokhoz, akik szeretik a Dextert: egyetértetek azzal, hogy vannak olyan emberek, akik megérdemlik a halált?

Figyelt kérdés

Avagy ki miért kedveli a sorozatot?

Tudom, hogy az embereket valamiért nagyon vonzzák a pszico/szocioptákról szóló filmek, sorozatok. De a Dexter különösen népszerű, még olyan emberek körében is, akik annyira nem rajonganak a témáért.

És ennek az egyik oka, hogy a legtöbben szimpatizálnak Dexterrel. Aki - akármilyen bonyolult személyiség is, sok, látszólagosan jó tulajdonsággal - mégis csak egy sorozatgyilkos.



2014. szept. 22. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van aki megerdemli a halalt
2014. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is vannak, akik megérdemlik, ezért támogatom a halálbüntetést.
2014. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha holnap azzal lenne tele a sajtó, hogy elfogtak egy sorozatgyilkost, aki élete során megölt vagy 40 embert, de előzetes felmérések alapján úgy tűnik, hogy az áldozatai mind bűnözők voltak, helyeselnétek amit csinált?
2014. szept. 23. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, és nem :) Nem véletlenül bünteti a törvény az önbíráskodást is. Ezzel a viselkedéssel nem értek egyet.
2014. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Dexter nagyon sok embert mentett meg. Mivel akiket megölt elöbb vagy utóbb megöltek volna ártatlan embereket.
2014. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szóval a válasz : igen,támogatom és a halálbüntetést is
2014. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 István000 válasza:
100%

A sorozat ötleteket ad. ;)


Dexter és a többi helyszínelő sorozat rávilágítanak azokra a hibákra, melyek által a nyomszakértők rábukkannak a bűnözőkre. Sokat lehet tanulni. :)


Jó hatással volt személyiségem fejlődésére. Én is felvettem egy álarcot, amely eltakarja valódi énemet, pont mint ő. Azóta kevesebben használják ki jó természetemet, kevesebbet idegeskedek, nem kötnek belém az idióták és a prolik. :)

2014. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb mindenki meghal. Szóval az, hogy valaki megérdemli a halált...eléggé fura, mintha valami díj lenne. Pedig valójában mindenkinek ugyanúgy jár, sorozatgyilkosnak meg jótékonykodó apácának is. Sokkal nagyon büntetés az élet, egymást csak ott tudjuk bántani. (Habár a halál után az is teljesen mindegy lesz.)


Mellesleg ha már itt tartunk, a sorozat végére Dexter is szépen célkeresztbe vett egy ártatlant, csak mert leleplezte volna. Szóval elvileg így ő is megérdemelte volna halált...ha ezt a logikát vesszük alapul.


A halálbüntetéssel meg az a gond, hogy ártatlanokat is kivégeznek. Gonduljunk bele, kivégeznek valakit és mondjuk pár évre rá kiderül, nem ő volt a tettes. Ezek után mi lesz? Persze a rendszer olyan, hogy a hóhérok simán megússzák az egészet felelősségrevonás nélkül. Pedig a halálraítélt családja szerintem akkor ugyanolyan joggal követelhetné az elégtételt...+ kiszűrné azokat is, akik tévesen ítélnek halálra másokat.

2014. okt. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, főleg a gyerekek ellen elkövetett bűncselekmények miatt. Szerintem a pedofilok és a terroristák érdemelnék meg a legjobban a halálbüntetést.
2014. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hannibal106 válasza:
Ne aprózzuk el. A rendszer nem tökéletes de segít megtartani a rendet hogy az emberiség is jusson valahova. Én személy szerint mindenkit kivégeztetnék aki hátráltatja a társadalmat. Összességében kell nézni, kapjon halált minden börtönben, pszichiátriai intézményben lévő, szintúgy a hajléktalanok és persze sok gyilkos olyan embert szemel ki áldozatnak aki hasznos, így ők is hátráltatják a fejlődést. Dexter nem, ő hasznos ember.
2015. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!