Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Marichuy- A szerelem diadala...

Marichuy- A szerelem diadala c. sorozat eltűnt az internetről, pedig már a 2/3-ad részéig jutottam. Valakinek nincs meg véletlenül?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Most néztem utána,a Sorozatbaráton fent van.
2014. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A részek valóban megjelennek, de mikor próbálom elindítani, azt írja ki, hogy nincs lejátszó hozzárendelve. Legalább kiírnák, meddig tervezik fenntartani, és az ember nem kezdene bele, ha tudja, hogy úgysem ér a végére. Több hónapon keresztül néztem, és nem tudom befejezni... :(

Köszönöm, hogy próbáltál segíteni!

2014. okt. 16. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lehet,mert ha a Firedrive-n volt,akkor az megszűnt,valami baj volt vele,én sem tudtam az egyik sorozatot emiatt végignézni.Azt írták,hogy felteheti valaki egy másik megosztóra,dehát nem adják sehol,így nehéz lesz.
2014. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk dunnyus oldalára
2014. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!