Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik weboldalon lehet...

Melyik weboldalon lehet megnézni, hogy egy adott filmet mikor játszanak legközelebb a tv-ben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valahol láttam ilyet, de hol?
2014. nov. 1. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] ... a film adatlapja alatt kiírja :) erre az oldalra gondolsz?
2014. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, úgy emlékeztem, hogy itt meglehet, de nem találom a film alatt ezt a részt.

A Terhes társaság c. filmről lenne szó amúgy.

2014. nov. 2. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy mostanában egyik TV adó se fogja leadni azt a filmet.
2014. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2014. nov. 2. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az animare tv újságban regisztráció után tudsz műsorfigyelést létrehozni műsorcím, vagy stábtag, (pl. főszereplő) figyelésére. 1 nappal, vagy 1 héttel, vagy mindkettővel a műsor előtt (ez beállítható) emailt küld a rendszer a reghez használt email címedre. Ha csak egyszeri alkalommal keresel, akkor beírod a keresőbe a kulcsszót, nyomsz egy OK-t, kijön a "minden el nem kezdődött műsorban", és "mindegyik csatornán" beállítással az eredmény. Ha akarsz, itt változtathatsz a keresési feltételeken.
2014. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!