Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki Ének Iskolája tapasztal...

Valaki Ének Iskolája tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de nem igazán tudom mire számítsak. Mellette ugyanúgy suliba kell járnom, vagy lesz elég időm mindenre? Nagyon vágyom arra hogy indulhassak de ez mennyire fogja befolyásolni a mindennapjaim?

2014. dec. 2. 20:27
 1/1 Dodeszto válasza:

Szia!!

Én nem voltam az Ének Iskolájában, viszont pont a héten találkoztam az egyik "diák" anyukájával és ő mesélte, hogy neki nagyon nagyon nagy csalódás volt mert mindent előírtak neki, mindent megmondtak neki,hogy mit-hogy csináljon, és (ami szerintem a legrosszabb), hogy egyszer sem választhatta ki, hogy mit énekeljen mert azt is előírták neki. Igaz én nem voltam az ének iskolájában, viszont amit tudtam róla azt elmondtam...remélem tudtam segíteni

2015. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!