Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tóth Gabi és Alföldi Róbert...

Tóth Gabi és Alföldi Róbert néha furák együtt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában az X faktorban többször is fogják egymás kezét, meg simogatják egymást. A show után meg együtt ücsörögnek a lépcsőn. Tudom, korábban már voltak erről kérdések, de nekem is szemet szúrt, hogy tényleg egyre furábbak. Mit gondoltok?

2014. dec. 14. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Alföldi Tóth Gabi meleg barátja...
2014. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
dugják egymást!
2014. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Alföldi még mindig biszex, és egy jó pasi. Gabi sem csúnya nő. És eléggé jóban is vannak...
2014. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát tudom, csak azért mégis...elég nagy köztük a korkülönbség :/
2014. dec. 15. 13:11
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem Robitól lesz Gabinak gyereke. Most jól elvannak, ha vége a műsornak, akkor meg megy mindegyikük a maga útjára, amik nem fogják keresztezni egymást. Legalábbis Robi így szokta...
2014. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
gabi épp most postolt instagramra egy közös képet robival, és aláírta, hogy álmai pasija :D
2014. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
mondom én, hogy furcsa ez az egész :)
2014. dec. 15. 20:54
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem furcsa :)
2014. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti szexeltek,csak nem verik nagy dobra.Barátság "extrákkal".Gondolom Alföldi nem akarja kiteregetni,hogy most épp kivel fekszik össze.Gabika se nagyon hangoztatja egy ideje,hogy ki a pasija..de az is lehet,hogy csak az X-Faktor alatt vannak együtt.Bár tavasszal együtt ebédeltek Gabi anyjával...
2014. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, láttad, hogy együtt ebédeltek? :O


Vagy csak rosszul értelmeztél egy interjút, amiben Robi mondja, hogy Gabi anyukája külön küld neki kaját?

2014. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!