Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt a címe ennek a minimax...

Mi volt a címe ennek a minimaxos mesének régen? (lent)

Figyelt kérdés
Valami békaszerű izék voltak benne, amik mindig valamilyen kalandokba keveredtek, vagy valamik elől menekültek...egyszer volt benne egy teknős is...mindig azt mondták, hogy "Pucoljunk!"...olyanok voltak benne, hogy egyszer az egyik eltévedt, meg volt benne vakond is, meg valaki jéggé fagyott, és ilyen jéggel borított helyen voltak a hóban, meg egy tavat kellett megkerülni...valami mindig el akarta kapni őket...nem tudjátok, mi volt a címe?

2014. dec. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A békaszerű izékről kérlek, adj bővebb jellemzést! És mik voltak még benne? Milyen állatok még ezeken kívül? Pl kacsa, mosómedve, polip, kenguru, medve, malac, flamingó?
2015. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ja és kb mikori lehet? Mert eddig azt se tudom, hogy ismerem-e
2015. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vándor varangyok?
2022. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg nem teljesen békák, hanem békaszerű izék. :):) Ez a mese már nekem kimaradt. :):) De kedves mesének tűnik, lehet, hogy majd belenézek. :):)


Remélem, ez az, amelyik keresve volt. :):)


(1. és 2. válaszadó vagyok. )

2022. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!