Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttam egy mesét egyik este...

Skadowsk kérdése:

Láttam egy mesét egyik este csak véletlen kapcsoltam oda kis aranyos figurák szerepeltek benne és egyszer elkezdtek vérezni és átcsapott egy ilyen horror valamibe azóta nem tudom elviselni semmilyen mesét vagy bármit hogy küzdhetném le ezt?

Figyelt kérdés
Amugy esténként ezzel kapcsolodok ki hogy meséket nézek néha ha már elég volt a politikából.
2015. febr. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hogy követed a politikát de megijedsz egy mesétől?

keress aranyos meséket, gondolj arra hogy az csak kitaláció..nem a valóság

2015. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Happy Tree Friends

[link]

2015. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok csak néha amikor elegem van a hiradó mag politika világábol inkább nézem az ilyen meséket
2015. febr. 6. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy vannak ilyen rajzfilmek? Nem azért mondom, néha engem is ki tud borítani, hogy egyesek milyen beteg művekben lelik élvezetüket, de miért hagyod, hogy ez elvegye a kedved a többi műsortól is? Nem mintha attól kéne tartanod, hogy majd minden gyerekmese hirtelen átmegy 18-as karikás horrorba. Viszont ha este nézel TV-t, akkor számolni kell azzal, hogy a késői műsorsávban előfordulhatnak ilyenek.
2015. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 évesen nem hiszem hogy probléma lenne egy ilyen. Legalább is én, 13-14 évesen is néztem ilyet de nem lett semmi bajom tőle. Ennyire egyénfüggő lenne?
2015. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi volt a címe?
2017. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!