Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Dóri lövi magát a villában...

VV Dóri lövi magát a villában vagy alapból ilyen "tompa"?

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem hogy összevissza beszél,vagy nem is tudja mit mondjon.Mintha agyilag nem volna ott. Gondolom így fordulhatott elő vele hogy kisétált mikor a levelet olvasták.

2015. febr. 14. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak buta, álmodozó, vagy csak még színészkedik is. Aztán kitudja, lehet a villa falain kivűl drogozott...
2015. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Én nem nézem a Vv-t,csak rákattintottam hogy véletlen szű kérdés,és ezt adta ki... Nem tudom ki az a Dóri,de csak abba gondolj bele,hogy milyen emberek jelentkeznek a Vvbe! Persze én is belenéztem 2 részbe,így neveket nem tudok,de az egyik pl alig bírt beszélni xd
2015. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimplán buta a csaj. Bent nem hiszem,hogy ilyesmiket tenne,de kint elég valószínűnek tartom látva a bulizási szokásait.
2015. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a bulvárban azt írták, hogy évekkel ezelőtt volt bírósági ügye drogok miatt. szóval szerintem alapból sem volt egy éles eszű ember, de még butította is a sok eki.
2015. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!