Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az emberek miért háborognak a...

Az emberek miért háborognak a tehetségkutató műsorok miatt?

Figyelt kérdés
Egyrészt NEM állami pénzből vannak finanszírozva, mivel nem a közszolgálati adókon mennek (kivéve a Virtuózok). Másrészt hogy értik az emberek, hogy újabb énekesek, akiket el kell tartani? Aki akarja megveszi a lemezt, elmegy a koncertre, aki nem, az meg nem. Ennyi az egész. Senkit nem köteleznek, hogy vegyen CD-t. Akinek tetszik, nézi, jót szórakozik. Akinek nem, az meg nem nézi. Plusz szerintem ezek a műsorok hatalmas lehetőséget biztosítanak a tehetségeknek, és most nem szeretnék neveket írni, akik az elmúlt 5-10 évben futottak be tehetségkutató által és még mindig sikeresek. Ezeknek az embereknek savanyú a szőlő? Fáj, hogy ők nem tudnak énekelni, táncolni, hangszeren játszani....stb?

2015. ápr. 4. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Te se vagy jobb a többi háborgónál. Neked miért fáj, hogy ki, min háborodik fel?
2015. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem háborgok. Ez egy egyszerű kérdés volt.
2015. ápr. 4. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak unják már a "tehetségeket". Már Dunát lehetne rekeszteni velük. Az elején, mikor bejöttek ezek a műsorok, még érdekes volt. De így a 143123e42. után, már unalmas.
2015. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert uncsi nézni ezeket,én már ezért nézek Onlinén filmeket,mert nem vagyok ezekre kíváncsi! Engem nem zavar h jó fognak élni,csak ne keljen őket néznem!:D Egyébként mondj olyan tehetséget ahogy mondod akik befutottak volna külföldön is! Nem sokat tudsz felsorolni,főleg akik tehetségkutatóba fedeztek fel! Tót testvéreken kívül nem igen hallok olyanról akik megnyertek tehetségkutatót,igaz nem is igen halgatok rádiót,olvasok újságót...
2015. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
íme pl Rúzsa Magdi!!! még most is több ezer ember jár a koncertjeire, veszik a lemezeit, a dalait adják a rádióban....és nem csak Erdélyben, Felvidéken stb. koncertezik, hanem Kanadában is volt már. Ez a megasztár nélkül számára lehetetlen lett volna
2015. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!