Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik Ausztrál film lehet ez?

Melyik Ausztrál film lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben a UPC-nél három mozicsatorna ment, a HBO, HBO2 és ez. Talán MGM volt, de erre ennyi idővel később nem mernék mérget venni. A lényeg, hogy ott adták le többször is.

A sztory az, hogy egy szőke csaj meg egy srác összeismerkednek valami tengerparton (vagyis én itt kaptam el), majd aztán szeretkeznek satöbb... megkéri a kezét a srác erre a csaj fejbe vágja. Mikor felébred egy elzárt faluban van ahonnan számára nincs többé menekvést. Kiderül, hogy a csajt csak azért engedték onnan ki, hogy férjet találjon, de egyébként a csaj apja (aki ott nagyjából az Istenség) nem enged kb. senkit elmenni. Csávókám először menekülne, aztán próbálkozik ottmaradni, tanítani meg ilyenek, de a végén csak megpróbál elszökni. A vége az, hogy azzal a rohadt nagy munkagéppel üldözik a sivatagban de gondolom sikerül meglépnie.

[link]

Mi lehet a film címe?



2015. máj. 19. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló film, aminek készítettek egy szigetes remake-et, abban emlékeim szerint Nicholas Cage és LeeLee Sobelski játszott.
2015. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de ennek azt se tudom, hogy álljak neki, hogy megtaláljam.
2015. júl. 3. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!