Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mekkora most az M4 csatorna...

Mekkora most az M4 csatorna nézettsége?

Figyelt kérdés
Gondolom majd a BL miatt jelentősen meg fog nőni a nézettsége ősszel, de ahogy látom, olyan műsorokat/ismétléseket adnak most, ami a kutyát nem érdekli (női foci ismétlés, vívás, díjugratás stb.). Kíváncsi vagyok, hogy kb hány ember nézi ezt a csatornát. Én pl. előbb nézek meg harmadjára egy Juve-Barca BL döntőt, mint egy összefoglalót a Vívó VB-ről.

2015. júl. 21. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az M1 nezettsege is alulrol surolja a 2%-ot, szerinted mennyi lehet az M4...?


Nalam csak azt ertek el a 'kozszolgalati' adok eroltetesevel, elore sorolasaval, hogy most mar rutinbol a 30+-os csatornakkal kezdem a lapozast...

2015. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 XLsport válasza:

Szombaton 1 millió 371 ezer, vasárnap 1 millió 416 ezer fő kapcsolt legalább egy percre az M4 Sportra.


[link]

2015. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
... es ebbol mennyi maradt ott 1 percnel tovabb is?
2015. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból nehéz értékelni a csatornát, hogy pont az "uborkaszezonban" indult, amikor nincs egy normális sportesemény, de ha a BL mellett nemcsak a hulladék magyar "focit" közvetítené majd, hanem esetleg megszerezné a spanyol bajnoki közvetítési jogokat a SportTV-től, akkor abban az esetben biztosan nagyobb nézettsége lenne. Igaz fociszeretőként a nagyobb sporteseményeket (Grand Slam tornák, esetleg kézi vb) én is figyelemmel követem, de kötve hiszem, hogy sok ember kíváncsi a vízilabdára, öttusára és hasonlókra, bármennyire is sikeresek vagyunk ezekben a sportokban.
2015. júl. 21. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A sportcsatornáknak sosincs kimagasló nézettsége. Az M4 Sport annyiból érdekesebb, hogy ingyenes, így minden háztartásban elérhető, de 4-5%-nál nagyobb közönségarányt csak kevés közvetítéssel fog tudni elérni.
2015. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!