Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan sikeresek az...

Miért olyan sikeresek az agymosó talkshow műsorok a tv-ben? Mi az oka hogy annyian nézik?

Figyelt kérdés
na és persze a "valóságshowk" :)
2008. szept. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem kell gondolkozni rajta, megnézed aztán elfelejted. Egész napos hajtás, ideg stb után kikapcsol, meg aztán valljuk be, jót lehet röhögni, hogy a fogatlan romák egymásnak esnek, más baja, elfeledteti a magunkét. Valóságsók meg.. hát nem tudom... ember alapvetően kiváncsi, szeret bekukucskálni más magánéletébe, vájkálni benne, és olyan mindig lesz, aki pénzért mindenre hajlandó a kamerák előtt. Szerintem ezért.
2008. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok a primitiv ember, aki szeret masok bajaban vajkalni. amugy meg ez az egesz monika so pl. egy kamu. fizetnek azert, hogy bemenj oda es leegesd magad az egesz orszag elott. szanalmas.
2008. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mert sok ember arra gondol: jéé vannak nálam hülyébbek... és mert tényleg nem kell gondolkodni rajtuk. én nem szeretem az ilyen műsorokat, de bevallom, amikor egyre odakapcsolok, egyszerűen nem hiszem el amit látok, annyira szánalmas, és 20 perc múlva azon kapom magam, h te jó isten, mi a francot nézek én???? mert hát elbambultam... :D
2008. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem nézem, ha ez megnyugtat :-D Én rajzfilmeket nézek, azok is kikapcsolnak, és legalább biztos, hogy nem próbálják valóságnak beállítani a baromságot :-)
2008. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem nézem és nem is érdekel, hogy kinek milyen baja van. A valóságshow-k számomra meg unalmasak. Most azt nézzem, hogy egész nap ki mit csinál? És csak felidegesítem magam...Akkor inkább már értelmesebb műsorokat nézek.
2009. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!