Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan miért utasítják el már...

Sokan miért utasítják el már csak elvből is a TV nézést? Miért tartják sokszor cikinek, ha valaki szokta nézni?

Figyelt kérdés

Leginkább azokra gondolok, akkor netről ezerrel töltik le TV sorozat epizódokat, viszont eszük ágában sincs TV-ben nézni, de aztán háborognak hogy miért fejezték be ezt meg ezt a sorozatot nézettséghiány miatt.

Csak mert ugye egy sorozat életét az esetek 90%-ban az határozza meg hogy mennyien nézik TV-ben, és nem az hogy mennyien töltik le netről.


Sokszor ezek az emberek dicsekednek azzal, hogy nekik már ezer éve nincs tévéje, meg mondogatják hogy tök ciki a tévé nézés...stb. Persze a sorozatokat ugyan úgy nézik.

Ez a kérdés nem konkrétan az itthoni emberekre, meg TV csatornákra vonatkozik, hanem csak úgy általában ahogy vélekedik erről sok ember.

Vajon miért alakult ez ki? Tisztában vannak egyáltalán azzal alapszinten hogyan készül egy TV sorozat, és mi alapján döntenek a további évadok berendeléséről?

Azokat is kérdem, akik hasonlóan gondolkodnak a tévézésről.



2015. okt. 27. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert a TV-ből dől a mocsok. A neten meg ott van minden.
2015. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem a magyar nézettségi adatokat nézik az USA-ban...
2015. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én meg nem találkoztam ilyen emberrel :D
2015. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretem a tévét, mert nem fogok egy másfél órás filmet három órán keresztül nézni, csak mert 20 percenként betesznek egy 10 perces reklámblokkot. Ráadásul a neten nem vagy időhöz kötve, akkor nézel mindent, amikor ráérsz. Egyébként nem tartom ördögtől való dolognak a tévét, van pár műsor, amit meg szoktam nézni, régebben az M1-n, mostanában a Dunán. Ott még nincs reklámdömping.
2015. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én nem a magyar nézettségről, meg a magyar emberekről írtam.

Mint egy általános jelenség, úgy írtam le.

Másik, hogy én a sorozatokra konkretizáltam a kérdést, és ebben az esetben a netre pontosan ugyan az kerül fel mint ami a tévébe lemegy.

2015. okt. 27. 20:06
 6/15 anonim ***** válasza:
#1 igen, ugyanaz a mocsok is fent van a neten, mint ami a tvben.
2015. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen citromost, fennt van, de nem dől szinte automatikusan a képedbe.
2015. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Néztem már egy-két sorozatot a neten, például a Downton Abbey-t, és egyáltalán nincsenek benne reklámok. Azt a magyarországi tévécsatorna teszi bele, az angol verzióban még nincsenek ott. A kedvencemet, a You rang M'lord-ot meg megvettem az egész sorozatot DVD-n. Abban sincs reklám. :)

2015. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyébként erős túlzás, hogy dől a mocsok a tévéből.

Persze nyilván vannak ilyen csatornák, de van sok olyan is, amin normális műsorok mennek.

Ez már csak ezért sem jó érv.

2015. okt. 27. 20:13
 10/15 A kérdező kommentje:

"Azt a magyarországi tévécsatorna teszi bele, az angol verzióban még nincsenek ott."


De ott van, mivel az Egyesült Királyságban és a tévében adták le először azt a sorozatot reklámszünetekkel együtt.

Miután lement a tévébe, utána került fel a netre.

2015. okt. 27. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!