Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért tapsoltatják magukat a...

Miért tapsoltatják magukat a humoristák?

Figyelt kérdés
Csomószor van, hogy elmond valami pocsék viccet, amin 1-2 ember fölnevet, de ő meg várja a tapsot, és addig nem is mondja tovább amíg nem tapsolnak. Sőt olyat is láttam már, hogy elmondta az értékelhetetlen poénját, nem tpsolt senki és ő maga jegyezte meg, hogy "egy kis tapsot ide betehetünk". Ez annyira szánalmas. Miért csinálják?

2015. nov. 19. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem futok bele az ilyen "humoristákba". A magyar stand up comedys paprikajancsikat meg én nem nevezném humoristának. :D
2015. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- hogy kevésbé legyen kínos a humorérzékük hiánya

- hogy javítson a hangulaton (ha már egyszer nevettél, akkor talán megtörik a jég)

- hülyének nézi a közönséget, és azt hiszi, hogy nem képesek felfogni a viccét


Másra nem tudok gondolni :D

Amúgy tényleg elég irritáló, mindig amikor ez történik, másodkézből érzem a szégyenérzetet..

2015. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!