Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflixen vannak magyar filmek?

Netflixen vannak magyar filmek?

Figyelt kérdés
Be lehet állitani a nyelvet, hogy magyar szinkronos legyen, vagy csak angolul vannak?

2016. jan. 7. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem. Itt egy cikk róla: [link]

2016. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Remélem azért megjönnek majd a magyar tartalmak is rá :)

2016. jan. 7. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar piac még 1-2 évig nem lesz akkora - és talán később se -, hogy megjöjjön a szinkron. Ahhoz legalább több ezres - vagy inkább több tízezres - stabil fizetőbázis kéne.

Talán csak a "legfontosabb" filmek lesznek magyarul fennt.


Egyébként szeméyl szerint remélem, hogy inkább magyar felirattal lesznek fennt a filmek. Ha csak pár ember rászokik így a filmezésre, már megérte. A régi szinkronokat nagyon szeretem, az utolsó cserkészt, Gyűrűk Ura, Bruce Willis és Stallone filmeket jobban szeretem szinkronnal, mert így szoktam meg, és nagyon jók lettek - az Oscar ugye azért is lett isker itthon, mert remek szinkronja lett és azért rühellik angol nyevtreületen, mert borzalmas a beszéd benne.

Viszont eredeti nyelven 99,98%-ban minden jobb. Ráadásul amikor olyan borzalmakatcsinálnak, mint a Breaking Bad szinkronja - amit kíváncsiságból hallgattam, de fél perc elég volt, brrr -, vagy amikor a mű eszenciája teljes mértékben elvész a szinkron miatt - Hatfields and Mccoys -, az hatalmasat von le afilm élvezeti értékéből és az élmény rovására megy.

2016. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!