Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Grundig 32 VLC 3000c TV...

JADIZ kérdése:

Grundig 32 VLC 3000c TV beállításainak feloldása, "szálloda mód " kikapcsolása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv. Gondom támadt, egy Grundig 32 VLC 3000c TV-vel . Sajnálatos módon le van korlátozva, és nem enged belépni a beállításokba . Valószínűleg szálloda TV volt, és be van kapcsolva a "szálloda mód ". Van valakinek ötlete hogyan lehet elérni azt a beállítási módot, ahol ezt ki lehet kapcsolni?
2016. jan. 29. 16:03
 1/3 TR75 ***** válasza:
Szerintem a szervizmenüt kellene elővarázsolni, ami a távirányító bizonyos gombjainak megnyomása egy adott sorrendben. Jópár éve nekem is volt egy Grundig tévém (még képcsöves), aminél ezt elő lehetett hívni, ha jól emlékszem, bizonyos számkombinációval.
2016. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]


De ezek régi tévék, szóval nem biztos, hogy működik; a legtöbbnél az "i" gomb lenyomása a bekapcsolóval együtt (a távirányítón), és ott a Hotel Off módot kell állítani.

2016. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TR75 ***** válasza:

De íme egy jobbnak tűnő megoldás:


Call up: i > 8500 > 4 "System Configuration" > 0 (OK) > 43 "Hotel" > 1 2 "AVAIL".

És persze csak saját felelősségedre.

2016. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!