Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Üdv mindenkinek! Immár jó...

Üdv mindenkinek! Immár jó néhány hete egy irigy hónaljmirigyes reklámparódiát keresek, de nem találom sehol! Tudni szeretném hogy keverem valamivel, vagy ha nem keverem és létezik, akkor hol találom meg?

Figyelt kérdés
Szóval az van benne, hogy a Győző terroristának öltözik és a TNT-t, mint a robbanószert hirdeti, miszerint . "Yusf Hassel Haradzsid vagyok, (a név nem biztos) 15 éve dolgozom terroristaként.5 éve alkalmatlan vagyok a sexra, mert három éve egy mások által rosszul összeállított pokolgép lerobbantotta a golyójemat. (ezután valami átvezető szöveg erre nem emlékszem). Bemutatom önöknek, a trinitrotoluolt, azaz a TNT-t, használata gyors és biztonságos, nem igényel különleges szakértelmet hatástalanítása gyors és egyszerű, csak elvágjuk piros vezeték őőőő vagy kék" majd felrobban.

2016. febr. 2. 21:12
 1/2 anonim válasza:

Ebben az epizódban találod 07:25-től, egyébként a Flúgos futam című Irigy Hónaljmirigy album 21-es trackje is ez a jelenet, csak ott Feri mondja a szöveget:

[link]

(A cím mondjuk megtévesztő, mivel eredetileg a 2002-es szilveszteri műsorhoz készültek ezek a jelenetek, de adásba valamiért csak 2003-ban kerültek.)

2016. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm! :D
2016. febr. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!