Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek az agymenők c....

Szeretitek az agymenők c. sorozatot?

Figyelt kérdés
Ki a kedvencetek és miért?Ti is észerevettétek, hoyg felkapták őket?Itt , Magyarországon kb. 4 éve megy, de csak mostanság kezdett róluk írni a média, pl. a múlt havi Cosmopolitanban "Pennyről" volt szó..Emiatt még inkább rajongók értük :))))

2016. jún. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
eröltetett gagyi
2016. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

TV-be szoktam nézni, ha elkapom valamelyik csatornán.

Nekem Amy a kedvencem. Jól áll neki hogy egyszerre komoly, és humoros. Plusz nagyon jó beszólásai vannak, és a magyar szinkronhangja is passzol hozzá.

Régebben Sheoldonon is sokat nevettem a sok hülyesége miatt, de az újabb évadokban már inkább erőltetett mint humoros.

2016. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 évad jó, a többi erőltetett többnyire.
2016. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az ilyesfajta sorozatokat de ez kritikán aluli. Ennél 100-szor jobb a Broad City pedig az sem valami kiemelkedő viszont poénos.
2016. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

adig volt jó ifazán amig be nem csajoztak.

Én anno a "kocka"poénok miatt kezdtem el. Manapság már alig van benne ilyen.

2016. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra lassan csökken a színvonala. Valahol olvastam, hogy talán a 10. évad lesz az utolsó hálistennek. Amúgy az első évad talán fergeteges, de úgy a 2. évadtól kezdve már valahogy nem olyan szórakoztató, olyan tizenkettő-egytucat vígjátéksorozat csak kocka tudósokkal.
2016. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!