Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Regisztrálni akartam HBO...

Regisztrálni akartam HBO GO-ra de azt írja az oldal hogy nem lehet HBO előfizetést azonosítani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Digisek vagyunk, van HBO előfizetés és a Digi Ügyfélkapunk is hozzáadtam a fiókhoz a szerződést, majd az ehhez használt email címet adtam meg az HBO GO oldalán, de mégsem jó. Mi lehet a baj?

2016. nov. 28. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

"HOGYAN VEHETI IGÉNYBE AZ HBO GO-T?


Amennyiben HBO Super Pak vagy Super MaxPak hűségidős előfizetést köt 2016. Február 4. után, díjmentesen élvezheti az HBO GO online videótárban található legújabb HBO premiereket, sikersorozatokat, dokumentumfilmeket, és saját gyártású sorozatokat Smart TV-n, táblagépen, számítógépen és okostelefonon is!"


Forrás: digi.hu


Ha a fenti feltételek mindegyike teljesül, és mégsem működik, akkor kérdezzetek rá az ügyfélszolgálaton hogy mi lehet a gond.

2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!