Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért változott meg Ábel...

Miért változott meg Ábel hangja a fluimucilos reklámban?

Figyelt kérdés

#Internet fluimucil ételek
2017. jan. 9. 21:09
 1/10 anonim válasza:
34%
Erre lettem ma én is figyelmes :)
2017. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pont az előbb tűnt fel. :D

Így már annyira nem idegesítő, viszont furának fura. :D

2017. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Amikor elősszőr hallottam, hogy csak szimplán mondja: De miért? de nem De mijjjért?, Sokkolt a hangja. JESUS!
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jaj, és szerintem azért, mivel a magyar cenzorok nem bírták, ezért a hangokat le kellett cenzúrázni.
2017. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért, mert rájöttek, hogy annyira rohadtul idegesítette az embereket, hogy legszívesebben leborították volna a tévét ahányszor megjelent és már csak azért se vettek fluimucilt. Láttam egyesek mondogatják, hogy direkt ilyen szar az a reklám, mert tessék, mindenki a fluimucilról beszél és ez volt a céljuk vele, mert a reklámnál mindegy milyen csak beszéljenek róla és lám itt a bizonyíték, hogy marhára nem. Rohadtul nem mindegy. Ha túl mennek egy határon, az már inkább baj a termékre nézve, mert rohadtul nem azt jegyzi meg senki, hogy mire van, csak és kizárólag azt, hogy milyen kibäszott idegesítő és ha mégis megjegyzi mit reklámoznak ilyen szarul, akkor biztosra megy, hogy olyat NE vegyen, amitől majdnem elpattan egy ér az agyában, ahányszor meglátja a tv-ben.
2017. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul voltam attól a reklámtól, mindegy milyen a hangja a kölöknek benne. A másik meg a László asszony irodája, gyomrom fordul attól is föl.
2017. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Melyik az a László asszony irodája?
2017. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. jan. 29. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert sokak számára rohadtul idegesítő volt.
2018. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutál a kiskölök, B+
2018. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!