Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy Byealex dala (A kedvesem) anno sokkal jobb eredményt ért el, mint tavaly Freddie dala (Pioneer)?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom,hogy Alex dala rossz lenne,de a Pioneer egy "sokkal magasabb szinten van,ráadásul a külföldiek nem is értették a dal üzenetét és a szöveget sem mert a teljes dal magyarul szólalt meg anno Malmőben 2013-ban.

#Magyarország #eurovízió #Freddie #ByeAlex #nemzetközi verseny #eurovíziós dalverseny #a dal 2013 #a dal 2016 #jobb helyezés
2017. jan. 22. 23:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt akartam írni hogy Byealex dalát nem is a külföldiek nem is értették és nem jött át nekik a dal üzenete és a szöveget sem értették
2017. jan. 23. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

ByeAlex dala sokkal egyedibb volt, különlegesebb. Végre nem majmoltunk semmit és senkit, és az egészre nem volt jellemző az a hű de nagy akarás, ami izzadságszagúvá tette volna.


A Pioneer egy tök jellegtelen dal, jellegtelen előadóval. Persze fülbemászó, de ennyi nem elég.


Azt egyébként honnan veszed, hogy Frédi dala "sokkal magasabb szinten van"? Vagy mire érted? Ákos sem azért a legnépszerűbb magyar előadó, mert olyan fene nagy hangja van.

2017. jan. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom ezt, mert az a véleményem hogy Freddie dala zeneileg talán jobb,izgalmasabb.Alex száma is tetszik mert nagyon különleges,nagyon kilógott anno a mezőnyből, és tényleg nem érződik rajta semmi erőlködés.
2017. jan. 23. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

kedves 2. válaszoló.

nem mondanám azt hogy jellegtelen dal, hiszem sok embert megérint, attól hogy nem tetszik, lehet szép dal. ha már itt tartunk a Kedvesem kb 3 percnyi motyogás, a szövegnek nincs sok értelme/üzenete.

azzal, hogy jellegtelen előadó is vitatkoznék, hiszen Freddie-t sokan támogatták és sok külföldi rajongó követi és ismeri el a munkásságát, és úgy gondolom egyre többen ismerik meg és egyre magasabb színvonalon tart. És ezek mellett, nem sdzállt el magától, nem nagyképű. jópár koncertjén voltam és nagyon közvetlen, mindig mondta hogy addig nem megy el amíg mindenki nem csinált vele képet aki akart... ilyet nem sok előadó tesz, voltam koncerten ahol az előadó 3 kép után már unott fejjel mondta hogy mikor fogynak már el.

2017. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 2. válaszolóval is, Freddie tényleg más előadó mint a többi, a viselkedése,mentalitása,személyisége nekem is szimpatikus,de ha lehet azért a kérdésre is válaszokat,reakciókat is szeretnék
2017. jan. 23. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Csak szegény artikulálni nem tud...


/No offense, fanokkal nem akarok vitatkozni/

2017. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Talán azt is értékelték akkor, hogy a dal teljesen magyar nyelvű volt, amivel azért ki lehet lógnia sorból, tekintve, hogy mennyire kevés az anyanyelvű dal. Illetve maga a dal is kilógott a sorból, mert az biztos, hogy nem volt egy tucat dal, az emberek emlékezhettek rá, még ha azt se tudták, hogy miről énekel. És lehet hogy Byealex úgymond "egyszerű", nem hivalkodó megjelenése is szimpatikussá tette és sokaknak bejöhetett a dal hangulata is.

Egyébként Kállay Sanders András dala is jobb eredményt ér el, mint a Pioneer, pedig szinte ugyanaz volt a felhozatal, angol nyelv, jó pasi (kinek mi), énektudás. MÉgis miért lett ekkora különbség köztük?

2017. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért volt jobb András, mert a dalának üzenete jobban megérintette a külföldi nézőket.Freddie dalának témája már kezd a mai világban lapossá válni (aminek dióhéjban annyi a lényege hogy sza*d le azt ha nem vagy olyan mint a többiek,ne állj be a sorba,légy büszke arra hogy te más vagy,légy úttörő), ellemben András témája pedig egy olyan témát boncolgat (családon belüli erőszak borzalmai) ami a mai világban egy kicsit tabu, ráadásul ezen kívül sok embertől hallottam már (aki anyanyelvi angol) hogy nem nagyon érti, Freddie mit énekel, így aki nem érti (ezt az angol nyelvű dalt) az nem is tudja megérteni,"megérezni" a dalt.Félreértés ne essék,Freddie nagyon is jó énekes,sőt a hangszíne valami oltári jó,és nagyon is kedvelem.Én ezeket gondolom oknak hogy miért végzett jóval hátrébb, meg még talán az,hogy a 2016-os mezőny jóval erősebb volt, mint a '14-es
2017. jan. 24. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűség, és hogy szívből szólt, egyedül írta? Amúgy én nem tudom, meg azt sem tudom, hogy a Pioneer-t hányan írták. A Pioneer egyébként király szám, a Kedvesem nem annyira, de okés.
2017. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*a Freddié is szívből szólt,csak gondoltam, még ezt is leírom, mert elég cool.

Ügyes mind a kettő.

2017. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!