Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jó, hogy Friderikusz is benne...

Jó, hogy Friderikusz is benne van a Megasztárban?

Figyelt kérdés
Biztos , hogy ő jó showman volt, de tud jol itélkezni ?
2008. okt. 11. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Már mint zsüritag :D
2008. okt. 11. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem most először jutott időm, hogy belenézzek ebbe a műsorba, mert gyakoriak a hétvégi elfoglaltságaim mostanában. Hogy őszinte legyek, én régen gyerekként néztem a Fridi showműsorokat, és részben azokon nőttem fel. Hadd ne térjek ki a mai médiára, mi mindent művel, persze, nem csak rosszat, jót is, de sok a rossz is. Régen Fridi showman volt, de volt más, aki ennyire ismertté vált, amikor ő berobbant? Nem annyi, mint ma.

És hogy a kérdésre is rátérjek, most hallottam egy "ítéletét", és egyből az jutott eszembe, hogy "Fridi nem ért a zenéhez... a zene és Fridi 2 külön dolog..."

közel 10 éve énekelek, és tudom, a show is kell az embereknek, de azon lehet dolgozni, miután már összeállt a zene. Hang nélkül is el lehet adni egy show-t, de nem hosszú távon... Fridi sose mozgott zenében azalapján, amit most mondogat, olyan ember kéne zsűribe erre a posztra, aki legalább foglalkozott már zenei dolgokkal.

2008. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, én régen néztem a fridi showh-t de hogy ma ö ott van a megasztár zsürijébe nem biztos hogy jo, majd meglátjuk zenei tudása semmi, de remélem a jokat juttatja tovább:D
2008. okt. 11. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
az egy nagyon bunkó ember..nagyon jó énekeseket (próbált..)kiejteni a k*csögje.. szerintem szánalmas..mégis mit képzel? semmit nem tud a zenéről......nagyon hülye dolog volt...
2008. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled, szerintem semmi keresnivaloja nincs ott !!!
2008. okt. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!