Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Miért este 23:30-kor megy Az élet csajos oldala című sorozat 6. évadja?

Nem tudom, de szerintem olyan későb nem nagyon nézik meg a sorozatot, de hogy ha mit tudom én.. 20:00-tól lenne akkor gondolom nagyobb nézetség lenne. És az RTL2 is gondolkodhatott volna...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Az élet csajos oldala, RTL2, RTL 2, 6., 6. évad

2017. jún. 12. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
Mert isten így akarta.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. jún. 12. 20:32 Privát üzenet
kozonsegszolgalat@rtl.hu

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. jún. 12. 20:33 Privát üzenet

Egy műsor idősávjának a kiválasztásánál sok mindent figyelembe vesznek.

Nyilvánvaló hogy 20 órakor többen néznék mint este 23 órakor, de most ugye a Showder Klub megy ilyenkor, amit valószínűleg többen néznek, mintha az Élet csajos oldala menne ilyenkor, ezért inkább ezt adják.

# 3/4Időpont 2017. jún. 12. 20:38 Privát üzenet
Csak!

# 4/4Időpont 2017. jún. 12. 22:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az élet csajos oldala (2 Brok Girls) -ben miért kezeli Han alkalmazottként a lányokat a 6. évadban is?
Egy jó csajos, romantikus,16 éves korosztálynak való szuper sorozatot keresek?
A Pretty Little Liars az csajos sorozat?
Tudok ajánlani csajos sorozatokat amiket angolul lehet nézni?
Tudnátok Tini, Csajos sorozatokat mondani? Köszönöm előre is.
Szerinetek mikor fogják adni az Élet csajos oldala című sorozat 6. évadját az RTL2n?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!