Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » És még csak el se nyerted a...

És még csak el se nyerted a méltó büntetésed érte?

Figyelt kérdés

Megszeretném tőletek kérdezni, hogy fel tudjátok-e fogni mit csinál a jutub meg az ertéelklub. Tűnnek el folyamatosan a Kardoskúti Gyulás, "Atomnagy szájbaverés"-ként is ismert videók, ahol Gyula, Kardoskút köztiszteletben álló mintapolgára kétszer izomból arcon teremti a gyújtogatós Zolit. Azért fáj ez nekem, mert szerintem ez a néhány jelenet a magyar televíziózás egyik csúcsterméke.

Kérdésem arra irányul ezekben az ínséges időkben, hogy valamelyikőtök ismeri-e az internetnek olyan eldugott bugyrát, ahol a teljes, vagy legalább egy picit hosszabb verzió most is fellelhető? Az én általam ismert legbővebb verzió (mely sajnos már régebben törlésre került és nem is volt ismert) így kezdődik:


Mónika: - Hogy gyújtottad fel ezeket a házakat Zoli?

Zoli: - Hát odamentem... és felgyújtottam.

Gyula: - Megszeretném tőled kérdezni, fel tudod-e fogni hány millió kárt okoztál te Kardoskút viszonylatában az embereknek?

(...)


És így végződik:


(...)

Zoli: - A tiédet nem Gyula!

Gyula: - Dehogynem.

Zoli: - A tiédet nem!

Gyula: - Bebizonyosodott.



2017. aug. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A szemét libsi reteklub tiltatja le a Mónika shows videókat. Mondjuk nem tudom milyen bevételkiesést okozott nekik, hogy 1-2 perces részek felkerültek egy ingyenes videómegosztóra. Majd megsajnálom ezeket a profitorientált kapitalista köcsögöket...
2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, szégyellje el magát aki lepontozta a válaszodat. A retkesek nem fogják fel, hogy ezek a videók ingyen reklámot jelentenek nekik. De mindegy is, ha rajtam múlna be is tiltanám azt a szenny csatornát. :D
2017. aug. 3. 08:42
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A retek klub iránt most nagy a szimpátia, mert kormányellenesek, csakhogy nem elvből, hanem mert őket is Soros pénzeli. Ezeknek a Kolosi-féle nyomiknak nincsenek elveik, nincs is gerincük, csak a pénz az istenük. Undorító egy banda.
2017. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. A magyar nép mostani egyik legnagyobb betegsége a retekklub. Műsoraikkal hülyítik és hülyén tartják a népet, immár lassan 2 évtizede. Ez nem érdekli őket, csak a nézettség meg a profit. Ráadásul még az ország ellen is dolgoznak erkölcsi és politikai értelemben. És még van aki a szájára meri venni, hogy nincs sajtószabadság.
2017. aug. 3. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a teljes sztori ha valakit érdekel :D

2019. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!