Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság sokan szidják a...

Manapság sokan szidják a tehetségkutatókat. A legelső évadokról mit gondoltok/gondoltatok?

Figyelt kérdés
Szerintem amikor ez elindult, a Megasztár legeslegelső évadával, még színvonalasabb volt.
2017. szept. 23. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Az elején még újdonság volt, ezért mindenki nézte. Az első évadból sok arcra emlékszem, Oláh Ibolya, Tóth Vera, Kandech Evelyne, Mujahid Zoli, Dér Heni, Gáspár Laci, Schmidt Vera és biztos a többiek is beugranának.


Utána kezdett megszokottá válni, a következő évadokból már csak a győztesek nevére emlékeznek a legtöbben, az azt követőkből már arra sem. Az emberek megunták, annak a rétegnek a szórakozása lett, akik mindent megnéznek, amit lead a tévé.


Ezzel párhuzamosan a műsor is alkalmazkodott, most már nem a popzenerajongókat, hanem a prolikat kell kiszolgálni, akiknek nem elsősorban a zene a szórakozás, hanem a balhé. Innentől igényes ember nem nagyon nézi, aki meg jelentkezik bele, az vagy tudja és vállalja ezt, vagy naiv és azt hiszi, a tehetségével megy valamire (mint az a szegény Szimonetta, aki körül a legutóbbi ilyen volt).


Szóval persze, hogy szidja mindenki, ha egyszer azon a színvonalon van, mint a Mónika-show.

2017. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
50%
Mert az egész egy látvány dolog, igazi tehetségek sosem lesznek belőlük max csatornák futtatott arcai...
2017. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy egyikőtök se arra válaszolt, amit kérdeztem, hanem hogy most miért rossz.


A Szimonetta az a nő, akinek ikertestvére volt? Hát ő nem tud énekelni.

2017. szept. 24. 21:06
 4/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nincs mire válaszolni kezdettől egy megcsinált műsor volt mind...
2017. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy az elején színvonalasabb volt, mert újdonság mivolta miatt többen nézték és nem kellett lemenniük kutyába a nézettségért.

Szimonettának a facebookos videóit is láttad? Ne egy kókler hangosító hibája miatt elszúrt felvételből indulj ki. (nem ismerősöm amúgy, csak sajnálom, ahogy elbántak vele.)

2017. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam azokat. De nem tudom, hogy lehet elszúrni a vágónak vagy másnak azt, ha valaki tud énekelni. Nincs vele semmi bajom, csak nem értem.
2017. szept. 26. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az, hogy utólag, hanem hogy akkor tetszett-e.
2017. szept. 26. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

"De nem tudom, hogy lehet elszúrni a vágónak vagy másnak azt, ha valaki tud énekelni."


Ha hangosítva beszélsz, nem akkor hallod a szavaidat, amikor mondod, hanem egy fél másodpercnyi késéssel. Ha nem tapasztaltad még, nem tudod, mennyire hülye érzés, ha egy kevés késéssel hallod a saját szavaid. Ezért szoktak az énekesek egy fülhallgatót tenni a fülükbe, amibe máshonnan jön a hang és így valós időben hallják, amit énekelnek. Ha ebben el van cseszve a hang, akkor szarul fog énekelni, mert nem azt hallja, amit énekel, illetve nem akkor.

Bocs, hogy off, csak nem árt leírni az infót, mert sokszor ilyenkor az énekeseket okolják, és nem is csak Megasztár-szinten, tavaly szilveszterkor Mariah Carey égett be emiatt és ott is őt szidták a félreinformáltak.

2017. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,ez érdeke,s köszönöm.
2017. okt. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!