Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van magyar tehetség...

Miért van magyar tehetség kutatók és celeb/sztár verseny műsorok nem versenyzőkről szól, hanem zsűrik reakciójáról szól?

Figyelt kérdés
Ilyen például: x-faktor, sztárban sztár. Nem tudom hogy csak én vettem észre. Mára nem versenyzők a lényeg, hanem zsűrik reakciója fontosabb. Aztán másnap lehet cikkeket írni a zsűrikről. Meg hozzászólásokban szidni a zsűriket. Egész műsor zsűrikről szól, akik megmondják a tutit a versenyzőkről és versenyzők csak másodlagos a műsorban.

2017. okt. 1. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

 

Azért, mert ezek szórakoztató show-műsorok, a tehetségkutatás vagy egyéb csak egy keret, amire felépítik az egészet.

2017. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem csak Magyarországon van így. Elég megnézni pl. a szlovák, vagy a lengyel X-faktort, esetleg a Ukraine's got talentet. Utóbbiban a zsűritagok a produkció alatt is a saját hülyeségeiket tolják.
2017. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!