Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok nekem slice of life...

Tudnátok nekem slice of life animéket ajánlani? (Többi feltétel lejjebb)

Figyelt kérdés

Slice of life animét keresek amikben van egy központi probléma például szerelem, megcsalás, függőség, családi gondok. Legyen minőségi és elgondolkodtató. Viszont 17 éves lány vagyok es kezdő animés (fontos hozzá tennem) szóval ezt is kérlek vegyétek figyelembe ajánláskor. Nagyon szeretem a komolyabb témákat némi humoros körettel akár. Lehetőleg rövid legyen (kb 3 évadig) és igazi real life story legyen az alapja. Ne legyen túl véres vagy egyáltalán ne legyen véres. Jöhet szinte akármilyen műfaj.


Előre is nagyon köszi :)



2017. okt. 9. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Clannad szerintem jó lenne.
2017. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nana

Paradise kiss

Suki-tte ii nayo

Honey and Clover


Az én listámban ezeket találtam, ami talán illik a leírásra. Keress rá a JOSEI kifejezésre animés oldalakon, ezek fiatal felnőtt nőknek íródtak (rajzolódtak), kicsit komolyabbak is elvileg. :)


Illletve én még merem ajánlani az Orange című animét, van benne egy kis misztikusság, amire fel van építve az anime, de még is a karaktereken van a hangsúly. Szépen, és reálisan vannak bemutatva az érzelmek, én nagyon ajánlom!



Aztán van még itt egy, ova ezt nem láttam még, de elvileg nagyon szép. Hal a címe.


[link]

2017. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sakamichi no Apollon

Shigatsu wa Kimi no Uso

Silver Spoon (aka Gin no Saji)

Hanasaku Iroha

Byousoku 5 centimeters

2017. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
kampfer
2017. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Gin no Saji nagyon jó!! Abban nincs különösebb szerelmi szál, de ahogy újra elolvastam mit írtál, rá jöttem, hogy nem is kifejezetten szerelmes sztorikat kértél... Én azokra mentem inkább rá ><


#3

2017. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen! Egyedul még nehezen megy keresés. Mindegyiknek utána nézek. Köszönöm a segítséget :)
2017. okt. 10. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Regizz ide, megéri. :)

animeaddicts.hu

Ha nem vagy belépve, akkor egy csomó infót (pl megtekintés stb) NEM jelez ki, vagy nem valósan jelez ki. Szóval legyél belépve, az anime, manga stb kereséskor. ;)

2017. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írsz véleményt, hogyha megnézted valamelyiket? :) Mindig izgatottak vagyunk, hogyha kezdő animés belép a mi kis világunkba! >:D
2017. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Hát igen, kezdőnek nem könnyű lenni sehol sem tehát nagyon nagyra ertekelek minden infót.
2017. okt. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!