Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak Magyarországon nincs...

Csak Magyarországon nincs olyan csatorna ahol rendes animéket adnak? Vagy itt közép európában nincs sehol?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gonosz magyarok kényszerítik törvénytelen torrentezésre meg neten nézésre a rajongókat.
2017. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lassacskán már szinte sehol se lesz. Egyre több külföldi animenéző és -forgalmazó áttért legális netes felületekre, mint mondjuk a Crunchyroll vagy Netflix. Ott sokkal nagyobb számban elérhetők animék és más nemzetközi tartalmak, mint a tévén. Amerikában amúgy is gyengül a tévénéző kultúra, ezért ésszerűbb neten meg DVD-n vagy Bluray-en kiadni a dolgokat.


Ettől még persze vannak más országok, ahol továbbra is mennek animék a tévében, de olyanok is vannak, akik úgy jártak, mint mi. Az itteni Animax nemcsak Magyarországra, hanem Közép-Európa területére vonatkozott, azaz mikor nálunk megszűnt, a környező országokban is megszűnt. Spanyolországban, Dél-Afrikában és a latin-amerikai térségekben is beszüntették az ottani Animax csatornákat. Ezeket is a Sony nyírta ki, mint itt. Más országok, pl Hollandia meg egyenesen elleneztek bármilyen anime vetítést, bár elvileg az utóbbi időben már mérséklődött náluk a helyzet.


Vannak, akik Németországgal példálóznak, hogy náluk adnak animéket, és hogyha nekik megy, akkor nekünk is menne. De az az ország nagyon más, mint ez, és a németek már régóta ezerszer nyitottabbak a japán kultúra iránt, mint mi. Ezért nem csoda, hogy ott kiadnak animéket és japán élőszereplős filmeket mozikban, tévén meg lemezen is.

2017. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudok anime csatornáról, régen tizenéves koromban volt.


Jó ideje tévét se nézek (nem 1-2 éve xD )


Tapasztaltam hogy a kint nem csak az emberek nyitottak az anime-manga világára, hanem az országaik is.

Tv től kezdve a boltokig minden.


A netet tudom javasolni, sajna mást magyarban nem nagyon.

Szezonos animéket nézem folyamat magyar vagy angol felirattal, a japán szinkron pedig kedvenc, élvezetesebb sokkal.


[link]

Pl ez a mostani nyári szezon, de ki van adva az őszi is már.

Ctrl+C és ctrl+V a googleval együtt jóbarátok. >0<

Általában indavideo-ra töltik fel a fordított animéket.


Add el a tv t s vegyél egy nagy monitort hahhah , jó animézést.

2017. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legjobb megoldás: vettem egy NAS-t. Letöltöttem animeaddicts alapján a számomra szimpatikus szériákat és hálózatról bármilyen eszközről tudom őket streamelni.

Persze már maga a felirat elkészítése is illegális egy olyan anyaghoz aminek nincsenek meg a jogai. Kőkori abszurd törvények. Effélék mellett nyugodt szívvel torrentezik az ember.

2018. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„Add el a tv t s vegyél egy nagy monitort hahhah , jó animézést.”


Ezt nem értem. Sokkal élvezetesebb nagyobb képernyőn animet vagy bármilyen filmet nézni. A tévén ezerféle módon megtekinthető a számítógép tartalma.

2018. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!