Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézi valaki az X-Faktort?

Nézi valaki az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Ha igen, ki a kedvenced?

2017. okt. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nézem, sokukat szeretem, de talán Berta Dani a legeslegnagyobb kedvenc nálam<3
2017. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a 3. élő adás után befejeztem a nézését, csak online néztem meg azt aki valamennyire érdekelt, de nem voltam így sem elájulva tőle.

Idein csak a válogatót néztem meg a tábort, azt is csak azért mert lehet jót nevetni a sok szerencsétlenen, de az ideiből amikor láttam kik mennem a mentor házba, már akkor éreztem hogy ez a műsor is szar lesz. Mondjuk az első élő adást kíváncsiságból akartam nézni de nem volt rá se időm, se energiám, amikor másnap visszanéztem akkor csak lestem hogy majdnem rosszabb mint a tavalyi, de egyáltalán nem jobb.

Én régen nagyon szerettem az X-faktort, de már teljesen elment tőle a kedvem, nagyon lesüllyedt a mélyre, meg már túl van picit erőltetve, már nagyon túlzásba vitték szerintem ami miatt unalmas lett. Ha rajtam múlna én az idei után kijelenteném hogy 2-3 évig ne is legyen X-faktor, helyette más tehetségkutatót indítanék amiből lehetne jót kihozni, de csak max 2 szezont engednék egyszerre, utána megint hoznék be más tehetségkutatót ami szintén érdekes lehet, és csak utána hoznám az x-faktort vissza sok kihagyás után újult erővel, teljesen új zsűrivel lehet ismét olyan jó lesz mint az első pár szezon amit adtak, aztán max 2 szezont lenyomnék egyszerre és megint kis pihi...


Saját véleményem írtam hogy én hogyan csinálnám, de mindig a nézettségi adatok döntik el szinte melyik jó műsor mert abból van nekik bevétel...

2017. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!