Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem pocsék műsorvez...

Csak szerintem pocsék műsorvezetőnek Kiss Ramóna?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy izgul, előre kitalálja mit mondjon...

2017. okt. 15. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen csak szerinted..Elsőnek állt ki èlő adásban, mit várnánk szegènytő?!Te se lettèl volna jobb..Mellesleg, ha vègignèzted akkor láthattad, hogy a vègère belejött.
2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az üvöltős,hisztériát provokáló ö. nórától fényévekkel jobb,mert nem annyira ellenszenves,hogy elkapcsoljak.
2017. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel még nincs ebbe semmi tapasztalata, és először csinál ilyet, és rögtön egy elég nagy műsort kapott, ahelyett hogy inkább egy kisebb nem élő adásos műsort adtak volna neki ugródeszkának, hanem mindjárt bele kellett vágnia a levesbe rögtön egy nagy műsor. Ami eddig válogatókon meg mentorházba meg ezeken a kis izéken történt ott jóformán semmit nem csinált, csak ott volt, és most csinál ilyet először, már azért ez nagy dolog hogy ennyit kitudott hozni ebből.

Én nem akarom őt bántani emiatt, de egyenlőre neki ez még em való, ez a műsor. Bár szerintem ő is fejlődik, előbb utóbb kitudja mi lesz belőle.

2017. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!