Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Film+ tévé csatorna nektek is...

Film+ tévé csatorna nektek is akadozott 2004-2005-ben?

Figyelt kérdés
Volt mikkor egész nap csak fekete volt az égész képernyő de volt mikkor ki írta NO SIGNAL. Volt olyan is mikkor épp vettem fel a filmet VHS kazettára akkor elkezdett akadozni a film és ki írta NO SIGNAL.

2017. okt. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk (mármint nekem és a családomnak) nem, akkoriban csak három csatornánk volt. :)
2017. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőttig a magyar kábelcsatornák elosztása elsősorban műholdon keresztül történt, az utóbbi időben kezd elterjedni az IP alapú elosztás.


2004-2005-ben a Film+ is műholdas adásként jutott el a kábeltévék fejállomásaira, így befolyásolta a fejállomáson elsősorban az időjárás, másodsorban pedig a fejállomás műszaki állapota, pl. a vételre használt antenna beállítása, mérete. Amit írsz, hogy nem volt jel, erre vezethető vissza, egész napos kimaradásokra én nem emlékszem.

2017. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Filmmúzeum is ezt csinálta sokáig, néha a Viasat3 is.


Legalábbis a Tarr-nál.

2017. okt. 29. 22:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár honnapja a TV2-ön is meg akadt a film és fekete lett a képernyő, kb 1 percig.
2017. okt. 29. 22:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2017. nov. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!