Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a youtube-ot az LG tévén?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új routert (Tenda), mert a régi felmondta a szolgálatot. A laptop és a telefonok kommunikálnak vele, a TV-n is csatlakoztam rá. Viszont a youtube alkalmazás sehogy sem akar elindulni. Valamit még be kell állítani, hogy működjön?

2017. nov. 20. 23:40
 1/3 anonim válasza:
Ha az első generációs Tenda router akkor nem lehetséges, viszont ha a fejlettebb eszköz, akkor 3x ki-be kell húzni és dugni a konnektorba, majd 3x és még félszer kikell kapcsolni, majd ha így sem jó, akkor a telefonodon a bluetooth-ot bekell kapcsolni 2x, majd a wifit ki-be 2x, és rákell helyezni a router tetejére 8 és fél napon keresztül, hogy összekapcsolódjanak de úgy igazából.
2017. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Hogyan bonyolítsuk kínai szarral az életünk?

1. rész.....

2017. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

megcsináltam, ki-bekapcsoltam ahányszor írtad, és valóban működik! ezer hála!!!!

viszont legközelebb csak a megfelelő bemenetbe fogom dugni a netkábelt, az is ugyanígy segít :D

2017. nov. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!