Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem van már borzasztóan...

Csak nekem van már borzasztóan elegem abból, amit a Nickelodeon csinál?

Figyelt kérdés

Most főleg a Tündéri keresztszülők a téma. Tele van a hócipőm azzal, hogy egyfolytában csak ismételgetnek. Ráadásul ezeket a fostos új részeket. Ennek a sorozatnak az igazi csúcspontja az első 5 évad volt.


Miért nem képes a Nickelodeon a régi részeket leadni? Ennyire lusták lennének? Csak mert ezek az új részek valami katasztrofálisak.


Bezzeg anno a Disney-n és a Kidsco-n még a régi jó részeket adták. Nick miért nem tudja leadni ezeket?


Most lehet, hogy ezzel a kérdéssel nagyon gyerekesnek fogok hangzani, de szerintem ez tényleg felháborító.



2017. dec. 7. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Sőt, interneten is alig találtam magyarul epizódokat a régi évadokból. Most tényleg nincs meg senkinek itt Magyarországon a sorozat?
2017. dec. 7. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
hisztis vagy.
2017. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nem ezt a választ kértem.


Valami értelmes válaszoló nincs itt a közelben?

2017. dec. 7. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak nekem hiányzik a régi Nickelodeon
2017. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bizony. Én is hiányolom a régi Nickelodeon-t, de én főleg a Tündéri keresztszülők régi részeire gondoltam ebben a kérdésemben.
2017. dec. 8. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne, ha karácsony alkalmából leadnának egy-két régi részt a TK-ból, vagy legalább egy különkiadást.


Mondjuk a Nickelodeon lustaságát és igénytelenségét figyelembe véve ugyanazokat a szär részeket fogják tolni, mint az egész évben, illetve már legalább 5 éve.

2017. dec. 17. 23:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, pont most néztem meg a Nick karácsonyi programját...Szóhoz sem jutok.


Borzalmas. Ugyanaz a szär program, mint egész évben. Legalább ha valami különlegeset leadnának, de nem! Ugyanazt adják le, amit bármikor láthatnék. Az egyetlen újdonság valami "Tiny Christmas" lesz, halvány lila gőzöm sincs, mi lehet az, nem is érdekel. Filmnek tűnik, az időtartamából elnézve.


A Nickelodeon egy nagy halom kaka.


Elnézést a rinyálásomért, csak szerintem ez már tényleg sok, hogy ezt csinálják. Többi tv-csatornával is ugyanez a helyzet, úgyhogy no problemo. Le sem tojják, mi kell az embernek, úgy vannak vele, hogy eszed, nem eszed, nem kapsz mást. Szégyen.


Sebaj, úgyis már egy éve nem nézek tévét, így nem érint. :) Műsorújságba szoktam belenézni, hogy mi újság, de semmi.


Még egyszer elnézést a rinyálásért.

2017. dec. 18. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!